Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mexxl: ruskie chyba celowo chcą pokazać PR-owo jakie to są odważne, że grożą Japonii, bo wiedzą, że Japonia i tak nie odpowie i wszystko pójdzie w eter jak gdyby nigdy nic xD nawet kacapy muszą sobie zdawać sprawy z tego, że sama tylko marynarka Japonii wystarczyłaby do anihilacji wszystkich ich sił zbrojnych
  • Odpowiedz
@Godir17: Chłopie ale informatyka się zmieniła na przestrzeni stu lat. Stare statki nie są do tego przygotowane. Jeszcze jakby walczyli na takie samo nierozgarnięte państwo, to nie. Wybrali sobie japonię co ma więcej elektroniki w kiblu niż oni na statkach:V Zresztą wydaje mi się że Japonia tylko czeka żeby móc ich dojechać. Handlowo już Rosja ma embargo i najgorsze deale jakie mogą wymyślić, a co będzie jak będą kontynuować awanturnicką
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie i tak podzieli los Moskwy


@mexxl: myślę że gdyby ruska marynarka wojenna weszła w potyczkę z kimś innym to na mój chłopski rozum (biorąc pod uwagę co ogłosili w sprawie moskwy) powiedzą u siebie że wcale ich nikt nie zatopił tylko marynarze źle zrozumieli nowe hasło bojowe dedykowane tylko dla łodzi podwodnych.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: w eter ruskiej propagandy poszło też hasło, że Moskwa skończyła swój żywot operacyjny i tak miała pójść na żyletki ()
  • Odpowiedz