Wpis z mikrobloga

@czuczupikczu: Jakie pytanie taka odpowiedź. W każdym sklepie znajdziesz lepsze i gorsze produkty, sam musisz iść zobaczyć i wybrać sobie taki, który spełni twoje oczekiwania. A chyba najlepszym miejscem na taki zakup jest właśnie galeria, gdzie masz te sklepy obok siebie i możesz sobie porównać na żywo kilkanaście różnych modeli, nie wiem w czym masz problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: No ja bym się nie skupiał tylko na jednym sklepie tylko dlatego, że ktoś mi napisał na wykopie "idź do lorente", zajrzałbym do każdego w okolicy i sobie porównał co mi się akurat najbardziej podoba, no ale jak uważasz xD
  • Odpowiedz
@Hutterite: nie mam juz tyle czasu, zeby szyc na miare :)

@Alex_mski: tak, do kazdego w okolicy w stolicy xD mam przejsc 20 sklepow =.= kupowales w ogole kiedys garnitur? Mialem z Bytomia, mialem z Recmana i byly spoko. Szukam teraz czegos innego i patrze co kto poleca, nie pojde do pierwszego lepszego sklepu i nie wyobiore pierwszego garniaka, bo ktos na mirko to napisal, ale sprawdzic chetnie
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: Polecam zamówić z suitsupply kilka sztuk, wybrać odpowiedni i pójść do krawca na ewentualne poprawki, ale to trochę ponad budżet, bo garnitury tam od 1700zl, ale jakość jest genialna. Czas dostawy Ok 3tyg.
  • Odpowiedz