Wpis z mikrobloga

tylko ja miałem brzydkie nauczycielki angielskiego? w tym jeden facet


@wojciech_s: moja w podbazie też była brzydka i jeszcze wredna, ale na jakimś festynie kumpel z klasy obalił babela do jej sałatki którą potem zjadła. Na początku trochę rzygłem, ale w sumie i tak wtedy dygnął.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Jakie to prawdziwe. Kiedyś w jednym roku szkolnym miałem trzy nauczycielki od angielskiego. Wszystkie w ciąży. Zatrudniały się tylko po to żeby #!$%@?ć na zwolnienie i zgarnąć dolę za sprzedaż podręczników. Każda wymagała swojego podręcznika i zestawu ćwiczeń. Jak uczniowie nie kupowali to obniżały oceny, strzelały fochy i donosiły dyrektorce, że podopieczni nie przygotowują się do zajęć. Patologia w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 44
@WeunianyTrampek Byłem w gimnazjum, kiedy samoloty wleciały w dwie wieże. Już wtedy byłem na wyższym poziomie angielskiego, którego nauczyłem się z filmów i gier od mojej nauczycielki. Facetka się ze mną kłóciła, że wieże zapisuję się "world trade centure" xD
A gdy użyłem zwrotu "cool" pisząc o kimś, że jest fajny ona twierdziła, że napisałem o kimś, że jest zimny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nauczyciele z innych przedmiotów
  • Odpowiedz
@Mescuda: Chyba żyjemy w jakiejś zawieszonej symulacji, bo nie widzę innego wyjaśnienia tego, że każdy ma takie samo doświadczenie z nauczycielkami angielskiego ciągle zachodzącymi ciągle w ciąże.
  • Odpowiedz
zgarnąć dolę za sprzedaż podręczników. Każda wymagała swojego podręcznika i zestawu ćwiczeń. Jak uczniowie nie kupowali to obniżały oceny, strzelały fochy i donosiły dyrektorce, że podopieczni nie przygotowują się do zajęć. Patologia w #!$%@?.


@D1_MIRAS: a to skąd się wzięło to pyskowanie o kserowane książki xD żyłem w niewiedzy a faktycznie na zajęciach z języków zbierali kase (w #!$%@? dużo kasy w porownaniu do innych przedmiotów) bo wtedy było ilestam taniej
  • Odpowiedz
  • 2
@Mescuda Moja baba od języka była także naszą wychowczynią i sobie zaciążyła mając w pompce, że zostawia nas na rok przed maturami. Oczywiście w zastępstwie dostaliśmy jakąś głupią pipe która nie ogarniała przygotowań przedmaturalnych.
  • Odpowiedz