Wpis z mikrobloga

Witam kolegów i koleżanki.
Jeśli ciągnąłeś psa lub inne zwierze za samochodem i jest przypal to podaje namiar na prawnika, który ogarnia takie tematy i pomaga rozmasował sprawę. Mecenas Monika Kucznier wczoraj wybroniła byłego senatora z pisu argumentując ze nie ciągnął psa za samochodem tylko „niewłaściwie go transportował”.
Ciekawe czy ma wolne terminy

#bekazpisu #bekazpodludzi #prawo
Pobierz Ssslave - Witam kolegów i koleżanki.
Jeśli ciągnąłeś psa lub inne zwierze za samochod...
źródło: comment_1650949614VIw4StVvqKf8ZIOKlFB1xx.jpg
  • 311
@kam966: „Uczciwy proces” ja to napisalem z ironia ty nie. Właśnie przez takie spojrzenie na krzywdy ludzkie czasami uważam ze 3 wojna światowa byłaby lekarstwem na to lewsckiw spojrzę je równość wobec wszystkich.
@Ssslave: i po co próbujesz generować gównoburzę, zamiast najpierw sprawdzić czy adwokat może sobie wybierać klientów?

Art. 28. [Odmowa pomocy prawnej]

1. Adwokat może odmówić udzielenia pomocy prawnej tylko z ważnych powodów, o których informuje zainteresowanego. Wątpliwości co do udzielenia lub odmowy udzielenia pomocy prawnej rozstrzyga okręgowa rada adwokacka, a w wypadkach niecierpiących zwłoki - dziekan.


Tutaj trochę więcej: http://www.krakow-adwokat.com/blog/kiedy-adwokat-moze-odmowic-przyjecia-sprawy
@Kaker:

nie każdy zasługuje na obronę


Pamiętam jak też tak myślałem, miałem wtedy z 7 lat. Wtedy też myślałem, że państwo może być bogatsze jak sobie dodrukuje banknotów.

Putin i Hitler też powinni mieć swoich obrońców, tyle że w ich przypadku obrońcy niewiele by raczej zdziałali. To, że dostał wyrok w zawieszeniu to wina sądu, ew. prokuratora, a nie adwokata. Chociaż myślę, że nawet bez adwokata dostałby taki wyrok bo sądy
Wypok w swojej glorii.

NIE udało się jej. Facet dostał wyrok roku w zawiasach i kasę do zapłacenia na jakąś fundację zwierzakową.


@Filipterka25: Nie jestem cały wypokiem, a jednym użytkownikiem. Tak, udało się, gość nie chciał iść do pierdla i nie idzie.
@badziebadla jawni zbrodniarze mają mieć prawo do obrony? XD skąd się takie tumany jak ty biorą to nie wiem, po tym co #!$%@? to bym się nie zdziwił, że dalej myślisz dokładnie w ten sam sposób kiedy miałeś 7 lat.
O to że #!$%@? #!$%@? wiesz o prawie karnym, a się mądrzysz.


@Filipterka25: co źle napisałem Panie "Prokuratorze Dziura W Dupie":
"ale taka jest prawda. W prawie karnym liczy sie zmiar i umyślność. Jeśli nieudało sie udowodnić, że jego zamiarem było ciagniecie psa by zadac mu cierpienie, tylko chciał go tak "przewieźć" ale sie nie udało, no to takai jest wyrok."
@badziebadla nie każdy zasługuje na obronę, hitlerowi czy putinowi też byś dał taki przywilej?


@Kaker lol, oczywiście, że tak. O procesie norymberskim Pan słyszał? Mało tego, nienawidzę pisowców z całego serca ale za każdym razem powtarzam, że gdy dojdzie do zmiany władzy to powinny zostać postawione konkretne zarzuty i winien zostać przeprowadzony uczciwy i sprawiedliwy proces z odpowiednim wyrokiem. A nie rozstrzeliwać każdego jak leci, tym się różni człowiek cywilizowany opierający życie
@Ssslave: jakie odwracanie kota ogonem XDDD

jeden pisze że wina prawnika
drugi pisze że wina sądu
a prawda jest taka, że to prokuratora w Polsce jest dziś w 100% upolityczniona i celowo nie zebrali dowodów, żeby sprawa upadła

śmiejecie się z rusków, że wierzą w tanią propagandę, a sami nie wiecie jak działa prawo
wy naprawdę myśleliście, że to sędzia wykonuję pracę detektywistyczną i szuka dowodów? wróćcie lepiej na lekcje wiedzy