Wpis z mikrobloga

Moi drodzy z racji wielu wiadomości podaję dokładne info jak dostać cala podstawę. Na te chwile z osób które do mnie pisały linka wysłałem tylko 5 osobom z prawie 30 bo nie rozumiecie jakie były zasady ¯\_(ツ)_/¯ Wiec tak:
1)Ubieracie na głowę miskę/garnek/durszlak lub inną rzeczy która jest śmieszna i zakrywa cześć twarzy
2)Piszecie moj nick ( MTGrubas ) + aktualna godzinę i datę
3)Robicie sobie zdjęcie zasłaniając górę twarzy wybranym przedmiotem a dol kartką z powyższymi danymi
4)wysyłacie do mnie zdjęcie
5)Dostajecie link który aktywuje się o 20:00 dzień przed maturami
Dlaczego w ten sposób?
Po pierwsze nie wierzę że ktokolwiek z CKE wyślę mi takie zdjęcie wiec w ten sposób mam weryfikacje ze jesteście zwykłymi nastolatkami a nie smutnymi panami trującymi system edukacji
Po drugie link aktywuje się dopiero dzień przed matura ponieważ w ten sposób matura nie zostanie zmieniona. Gdybym wysłał wam arkusze tydzień czy dwa przed to na 100% by to wyszło i zmieniliby wam maturę.
Po trzecie dla niedowiarkow - szczęśliwcy którzy otrzymali link dostali również nazwę lektur z ktorych będzie matura z Polaka - taka informacje i wy dostaniecie
Po czwarte - trolujace wykopki które mi nie wierzą i będą pisać ze fejur lub ze jestem bezbekiem będą lądowali w wiadomym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do kontaktu wszystkich maturzystów
#matura #matura2022
Pobierz M.....s - Moi drodzy z racji wielu wiadomości podaję dokładne info jak dostać cala po...
źródło: comment_16509062696VqPhIZqg9pPxEeF1mKyNU.jpg
  • 145