Wpis z mikrobloga

ZAKAZ Opuszczania kraju przez bezdzietne kobiety na wypadek wojny jest KONIECZNIE POTRZEBNY

Oto latające po sieci foto ukrainki, który opuściła męża (może walczy na froncie z najeźdźcą w łoju i znoju?) a sama szuka "przygody" (vel r0chańska) w kraju nad Wisłą! To jest DRAMAT! Ile jest takich kobiet? Setki? Tysiące?

Rząd powinien NATYCHMIAST zakazać opuszczania kraju bezdzietnym kobietom na wypadek wojny. Mogą tak samo dobrze strzelać i rzucać granat jak Mirek z piwnicy. O wojnach nie decyduje już dzisiaj przecież siła mięśni!

Niestety ginocentryczny ekstremizm i masowa dyskryminacja mężczyzn uniemożliwiają przeprowadzenie sensowych reform w społeczeństwie. To jest po prostu systemowy TERRORYZM i należy z tym skończyć!

#ukraina #wojna #polska #przegryw #tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #badoo #p0lka #ginocentryzm #dyksryminacja #hipergamia #prawamezczyzn
Danzinger - ZAKAZ Opuszczania kraju przez bezdzietne kobiety na wypadek wojny jest KO...

źródło: comment_1650892939yZ3NGe8jQnVssaGWt6NcTR.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Jprd panowie z tagu przegryw wszystko będą dodawać żeby upokorzyć kobiety bo nigdy nie wsadza penisa do waginy i jedna czarna owce uważają za wszystkie.


@Infiniti46: Nie mam problemu z wsadzeniem penisa do waginy, niezmiennie jednak jestem za zrównaniem praw płci.
Nie mam problemu z zachowaniem Ukrainki, mam problem z zakazem opuszczania przez mężczyzn kraju
  • Odpowiedz
@Danzinger:

one same swoim zachowaniem się upokarzają.

O to to. Na szczęście nie wszystkie.
Dla mnie mój niebieski i mój tato to najważniejsze osoby na świecie. Nigdy w życiu bym ich nie zostawiła na pastwę wojny, ale też nie oceniam tych, które uciekają. Tylko te co uciekają i zaczynają się puszczać ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwyczajnie uważam, że walczyć powinni ci, co chcą, niezależnie od płci, mężczyźni
  • Odpowiedz
Jprd panowie z tagu przegryw wszystko będą dodawać żeby upokorzyć kobiety bo nigdy nie wsadza penisa do waginy i jedna czarna owce uważają za wszystkie.


@Infiniti46: jedna czarna owca xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Obudź się beciaku, każda dosłownie KAŻDA kobieta jedzie na tym samym sofcie o nazwie "Hipergamiczny gadzi mózg - imperatyw biologiczny w wersji 2.1.37-SNAPSHOT"
  • Odpowiedz
O to to. Na szczęście nie wszystkie. Dla mnie mój niebieski i mój tato to najważniejsze osoby na świecie. Nigdy w życiu bym ich nie zostawiła na pastwę wojny, ale też nie oceniam tych, które uciekają. Tylko te co uciekają i zaczynają się puszczać ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwyczajnie uważam, że walczyć powinni ci, co chcą, niezależnie od płci, mężczyźni powinni mieć wolny wybór, przecież chodzi o ryzykowanie
  • Odpowiedz