Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dzień dobry Mirki.
Żona znalazła innego, mam jej dostęp do telefonu, piszą na whatsappie.
żona na bieżąco kasuje wiadomości, więc mam tylko strzępki.
czy mogę jakoś u siebie na kompie założyć whatsappa na jej numer, żebym na bieżąco widział co piszą? znajduje tylko wiadomości o wielkiej miłości od niego, po nocy, bo wszystko to co ona z nim pisze jest skasowane.
#zdrady #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #whatsapp

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6266396cc2dec39113f22fab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz na swoim komputerze, ale byś musiał kod QR zeskanować na swoim komputerze jej telefonem plus telefon musi być w bliskiej odległości ale... Zamiast bawić się w What's app i kombinowanie, nie lepiej pogadać że się wie i zakończyć związek?
  • Odpowiedz
Zamiast bawić się w What's app i kombinowanie, nie lepiej pogadać że się wie i zakończyć związek?


@KarpiuZRzeki: jak to jest żona to lepiej zebrać dowody, żeby w przypadku rozwodu jeszcze się w "alimenty na żonę" nie załapać. Przykre i normalnie też lepiej by było zakończyć relacje, tylko trzeba pamiętać w jakim kraju żyjemy.
  • Odpowiedz
@widzilla: tak, to zależy czy dzieci, wspólne zobowiązania jak hipoteka itd. jak nie ma, to się odciąć od razu, bo szkoda nerwów. Tak czy siak, współczuję Mirkowi, bo to najgorsza sytuacja w związku.
  • Odpowiedz
FikuśnaOślica: Bierzesz jakiś stary niepotrzebny komputer, logujesz się tam na whatsappa jej telefonem, w nowej wersji beta whatsapp po uwierzytelnieniu działa na kompie nawet jak telefon jest daleko, kompa trzymasz cały czas włączonego i whatsapp włączony, instalujesz Software który robi Ci automatycznie screenshoty ekranu (ja robiłem co 20 sekund bo żona pisała wiadomość i bardzo szybko ją usuwała, nie wszystko miałem potem w zapisanych screenshotach).
Najgorsze były momenty jak na przykład
  • Odpowiedz
@KarpiuZRzeki: Trzeba rozróżnić dwie rzeczy. Orzekanie o winie i podział majątku wspólnego. Orzekanie o winie ma minimalny wpływ na podział majątku. Na podział majątku mają wpływ kto za co faktycznie płacił i jaki był jego wkład w nieruchomość. W efekcie rozprawy o podział majątku są długie i #!$%@?, bo często już po faktycznym zakończeniu małżeństwa.
  • Odpowiedz