Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zuben: to się nazywa elektorat negatywny.

Wybory prezydenckie nigdy nie oddają społecznego poparcia, raczej poparcie wśród głosujących ( )
@jaroty jako były konfiarz, powiem Ci jak było, bo się srogo mylisz. Wszystko na czym opiera się teza odnośnie "w drugiej na Dudę" to jakiś sondaż z grupki na FB odnośnie konfederacji, gdzie było i tak około 50/50 i była zazarta dyskusja. To, że Trzaskowski nie cieszył się popularnością wśród prawicowego elektoratu, to jego własna zasługa i sam zapracował na to przez lata. Pewnie gdyby to był Sikorski, który jest znacznie bardziej
@iTuTego: tak było, byłem tym sondażem xD
Przecież wszyscy politycy z konfy albo potwierdzili, że głosują na Dudę albo nie chcieli powiedzieć na kogo głosują, ale na pewno nie na Trzaskowskiego xD w drugiej turze xDDDDDD ja wiem, że przeciętny konfiarz ma problemy z logicznym myśleniem, ale chyba nawet on wpadnie w tej sytuacji na to, na kogo głosują jego bogowie partyjni.
Grzechami Trzaskowskiego przez które prawiczki na niego nie głosowały
przynajmniej wyborcy Melenszona zrobili coś pożytecznego, a nie jak konfiarze ze swoim mimo wszystko duda czy pyzaty szymonek płaczek xD


@jaroty: mimo wszystko duda było akcją pis żeby nabrać takich jak ty.
no chyba że po prostu jesteś trollem pis i dlatego tak piszesz bo podtrzymujesz pisowską narrację przeciw konfie - to by zaczęło mieć sens. xD