Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako, ze skonczylem zawodowke, pochodzilem z malej miejscowosci to strasznie trudno bylo mi ogarnac prace w IT. Zawod wyuczony piekarz. Szukalem bardzo dlugo. Uczylem sie, robilem jakies projekty, ale nikt nie chcial sie odezwac. Zaaplikowalem do pewnego korpo, nasciemnialem w CV / totalnie inna taktyka niz to co pisza HR na stronkach. Dalem, ze jestem mlodszym informatykiem zamiast piekarzem xD i udalo sie, zaprosili mnie, udalo mi sie rozwalic rozmowe bo od dlugiego czasu sie uczylem. Plus ogarniam j.niemiecki na B1. Zatrudnili mnie. Nie bylo zadnych pozniej problemow. Co jest niesamowite, ze przez 4 msc nie bylej w zadnym projekcie. Nie robilem nic a mialem 8k brutto. Teraz juz jestem, jest spoko, moge robic to co lubie i fajny hajs trzepac. Wiec mirki, jak ogarniacie jezyki i programujecie sobie, robicie duzo projektow, trzeba przekolyzowac w CV. U mnie to byla jedyna szansa na wygrana. Kursy i inne nie wchodzily w gre bo zylem od 10 do 10
#pracbaza pracbaza #programowanie #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626477301a57726c6d2fee4f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz