Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#wypadek #samochody #seat #pytaniedoeksperta #pzu #link4
Mirki miałem stłuczke. Mój samochód stał na parkingu, samochód sprawcy wjechał w niego. Spisaliśmy oświadczenie. Gdzie będzie najkorzystniej zgłosić szkode? U mojego ubezpieczyciela (link4) ? Czy zgłosić u ubezpieczyciela sprawcy (pzu) ? Zależy mi na jak najszybszym naprawieniu auta i żeby naprawili na oryginalnych częściach
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majinBEJITA: link4 i PZU to ta sama chyba sieć. Ogólnie to do PZU, chociaż ich polityka jak chodzi ostatnio o naprawy jest taka sobie, ale to sam zobaczysz. Ja jeżdżę złomami więc zawsze jak chodzi o stłuczki wychodzę na plus na każdych częściach a raczej na kasacji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majinBEJITA: zgłoś u sprawcy. Miałem podobną sytuację koleś miał oc w PZU. Wszystkie koszty pokryli bez gadania. Samochód robiłem w autoryzowanym serwisie na oryginalnych częściach plus miałem samochód zastępczy na 3 tygodnie. Nawet się nie zastanawiaj tylko zgłaszaj szkodę do PZU
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: można zgłosić do własnego ubezpieczyciela. Tak chciałem zrobić ale mi na infolinii mojego ubezpieczyciela powiedzieli, że skoro nie moja wina to żebym zgłaszał do ubezpieczyciela sprawcy.
  • Odpowiedz