Wpis z mikrobloga

@Ziqsu: Ja tylko przypomne, ze przez tego pajaca Jorginho, Wlochy nie pojada na mundial. W meczu ze Szwajcaria #!$%@? 2 karne, a w rezultacie zabraklo im tych 2 punktow do zapewnienia awansu na turniej xD
  • Odpowiedz
@Testodzik: Matko jaka ja miałem bekę jak oni go dp czegoś nominowali po za nagroda za największa ilość zebranych Tazosow z Laysow. Oglądałem go wtedy cały rok, jako kibic Chelsea i zastanawiałem o #!$%@? im chodzi z ta nominacja. Myślałem ze musieli kogoś z upośledzeniem nominować.
  • Odpowiedz
@Ziqsu: żeby obronić karne z tym skokiem przed strzałem to wystarczy wyczekać do końca. Nie tylko on strzela taką pajacerką, nie rozumiem dlaczego bramkarze idą w ciemno w którąś stronę jak wiedzą że chłop będzie strzelał karnego z siłą 5 latka, a piłka będzie lecieć błagając o eutanazję
  • Odpowiedz
@szczerbinho: Jeżeli gracz strzela jak Lewy ze idzie mocna piłka. To bramkarz coś musi zrobić. Jeżeli piłka idzie jak ta tego cepa, to bramkarz idzie po McMuffina a później myśli gdzie się przewrócić.
  • Odpowiedz
@Dudek89: Lewandowski nie strzela na siłę, ma taki charakterystyczny rozbieg, ale przez to zwolnienie przed strzałem traci siłę strzału. To samo co z Jorginho - wystarczy poczekać i piłka leci na tyle wolno(być może celnie), że bramkarz jest w stanie zareagować. A uwierz, że jak bramkarz stoi do końca to strzelający "głupieje", bo celność zamienia na siłę i często wywali piłkę poza bramkę. Do głowy przychodzi mi Neymar czy choćby
  • Odpowiedz
@szczerbinho: Ok… ale Lewy ile zespół takich karnych? 2-3-4? Jorginho nawet ok 10, może ponad. Lewy na koniec patrzy na bramkarza gdzie przerzuca ciężar. Jorginho robi hgw…
  • Odpowiedz
@Dudek89: no jasne, ale nie porównuje który ile zmarnował tylko mówię, że nie rozumiem dlaczego bramkarze nie czekają do końca na to co zrobi strzelający tylko wybierają od razu stronę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Dudek89: no jasne, ale nie porównuje który ile zmarnował tylko mówię, że nie rozumiem dlaczego bramkarze nie czekają do końca na to co zrobi strzelający tylko wybierają od razu stronę

@szczerbinho: u Lewego wygląda to tak, że Lewy patrzy się w ostatnim momencie na bramkarza jaki ten wykona ruch. Jak nawet go nie wykona to strzela zazwyczaj w prawy róg tuż przy słupku, gdzie bramkarz już w tym
  • Odpowiedz
@szczerbinho: Dlatego, że mimo wszystko pajacerka zdarza się rzadziej niż porządny, mocny strzał. Jak zostanie do końca to nie ma najmniejszych szans na obronienie dobrego strzału.
  • Odpowiedz
@szczerbinho: O czym ty mówisz? Jakie „przez to zwolnienie traci siłę strzału”? Ty przyglądałeś się jak Lewy strzela karne? Jakby chciał lub potrzebował to nawet z tym zwolnieniem strzelałby je znacznie mocniej. Ale nie potrzebuje bo ważniejsza jest precyzja niż siła. U Lewego taka a nie inna siła strzału zdecydowanie nie wynika ze zwolnienia :)
  • Odpowiedz