Wpis z mikrobloga

Postanowiłam zostać sławną portrecistką. Jak postanowiłam, tak zrobiłam i spójrzcie tylko - te detale, te idealnie uchwycone emocje. Szok. Będę bogata.

Komuś portrecik?

XDDD


#bekazemnie #heheszki #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #rysowanie #portret #logikarozowychpaskow #sztuka #takaprawda #mistrzpainta #rozowepaski #niebieskiepaski #komiks

#pokazmorde ##!$%@?
źródło: comment_1650809789v9XOwccudmwlNZph4kbQbR.jpg
  • 60
@AM0k_music: Dyskryminujesz brzydkich modeli? To niezgodne z moją religią.
Daje 10% i portretuje każdego. Albo 15% i robimy ładnie tylko ładnych, ale sam opłacasz komisje do weryfikacji kandydatów.
studentka asp chce nas tu strollować:)


@jony-terrt: nie chce zaprzeczać własnym słowom z przed chwili, ale to jest aktualnie największy komplement ever xD robie screena i zostawiam jako „ciekawostkę o mnie” jak już będę tą sławną.

@AM0k_music: To podobnie jak ja. Tzn ja aktualnie wciąż trzeźwieje. Zatem szanse są równe.
10% i żadnej dyskryminacji, normalnie beka z każdego tak samo.

A nie, czekaj, za co ja Ci płace? XD
@AM0k_music: No weź te butelki to sobie dorobisz. To tez od razu taka fajna zabawa - dajesz pani sklepowej butelki bezzwrotne i mówisz ze są zwrotne i bierzesz 50 groszy za jedną. Dużo butelek, dużo zabawy i hajsu tez wpada dużo. Super oferta, bulwo?
jestem w tej sytuacji typowym przegrywem.


@AM0k_music: chyba mentalnym. Przypominam ze 10% mojego sukcesu to w #!$%@? dużo. Paradoks przegrywa - gdy nie ma zgody na bycie nim, ale tak marudzisz, ze się w niego zamieniasz.

Idź po to piwo, jakbyś tyle nie biadolił to już byś wrócił.
@AM0k_music: O Tyyyyy!!! Tego już za wiele, idę zgłosić ze mnie molestowałeś i robiłeś mi dyskryminacje. W więzieniu będziesz. Obcinam Ci tez wypłatę i zamrażam te pozostałe 5% do wyjaśnienia sprawy.
@AM0k_music: Za oszusta z wipoka, co pije moje piwo a potem następne i zjada maczka.

Znajomość ze mną jest milusia, a Ty sam sobie zgotowałeś ten los. Miałeś dobry start, ale wybrałeś złą drogę. I pomyliłeś mieszkania. MASARKA.
@Ytarka: chciałaś zrobic że mnie chłopca na posyłki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie Twoje, jakie Twoje piwo? kupiłem dla siebie i chciałem się podzielić i co mnie za to spotyka? Straszenie więzieniem i oskarżenia o molestowanie.
@AM0k_music: Umowa od początku mówiła jasno, kto nabywa piwo a kto jest uprawniony do jego wypicia i tym drugim byłam ja. Dalsza rozmowa jest bezcelowa, jasno na białym widać ze mataczysz. Mój prawnik zadzwoni jutro na Twoj pager i zobaczysz wtedy.

Btw, właśnie zrezygnowałeś z całości resztek prowizji od mojego sukcesu. A mogło być tak pięknie. Pazerny zjadaczu moich zakontraktowanych dóbr.
@Ytarka: Naginasz fakty. Niech kontaktuje się bezpośrednio z moim przedstawicielem.
I wypraszam sobie takie epitety pod moim adresem. To, że jestem podpity nie znaczy, ze moża mnie publicznie obrażać!
Z szacunku do samego siebie musze zakończyć tę konwersacyję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ytarka: rujnujesz tą znajomość takimi ruchami XD Aczkolwiek jestem Ci wdzięczny, że już na wstępie pokazałaś do jakich posunięć jesteś zdolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EDIT: a mam jeszcze 1 piwko, wypije sam w takim razie.