Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: No ok, trochę masz racje.
Niech wiec to reklamują jako oczywisty shit na którym prawdopodobnie 99% ludzi straci kasę.
Poziom cwaniactwa wykopowych scamerow jest ogromny. Wcześniej robił to amelcio, a teraz kolejna banda naganiaczy.
Wiesz, ze skończy się to jak zawsze. Ogrom ludzi wtopi pieniądze i tyle będzie z kolejnego super projektu.
@multiwitamina: no jak to z shitami bywa. Ale powiem Ci jedno - jak się samemu w tym gównie nie ubabrasz to nie zrozumiesz lekcji. Sam te 5 lat temu jak zaczynałem to byłem mądrzejszy od pawlo i cybera. Kłóciłem się, że ja to znalazłem sposób na prosty zarobek w btc i się znam a oni #!$%@? wiedzą. No i zawsze się okazywało, że mieli rację. Straciłem na tym hajs i wtedy
@WhiskeyIHaze: Myśle, że nie ma tu osoby która przez to nie przeszła. Sam kiedyś wtopilem trochę w shitach, ale dzięki pawlo i cyberowi się wyleczyłem wiec fajnie, ze tacy ludzie istnieją i jestem im wdzięczny.
Ten post może wyglądać jak ból dupy, ale mi naprawdę chodzi tyle o to, żeby ostrzec świeżaków.
Wszystkim życzę milionów na koncie i lambo w garażu, ale nie kosztem nowych i naiwnych ludzi.
ale nie kosztem nowych i naiwnych ludzi.


@multiwitamina: tylko, że ich się nie nauczy dopóki nie stracą kasy. taka prawda.
A jak już mają ją tracić to po co na rzecz jakiegoś ruskiego scammera jak mogą wspomóc budowanie mojego majątku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)