Wpis z mikrobloga

@Widac: Im bardziej na południe, tym bardziej gówniane loga. Dolny śląsk wygląda jakby to sam burmistrz na #!$%@? projektował. A o Małopolsce to nawet nie ma co mówić - co to w ogóle ma być? Jakieś bazgroły dzieci z przedszkola. toż to nie wygląda nawet jak nic zamierzonego.
Co to są obszary bezpieczeństwa?


@Shatter: To są obszary na których nie może się nic znaleźć, np. inne logo kiedy robi się pasek z logotypami w przypadku np. plakatu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GryzeKisiel: co ty za testy robisz *XD myślałem że wrzuciłeś to w jakiś program do analizy kolorystycznej.
A drugie pytanie odnosi się do tego, czy nie uważasz, że to świętokrzyskie ma wporzo logo
@Shatter: A nie nie, to były screeny z księgi znaku przygotowanej przez pana "artystę" xD A co do Świętokrzyskiego to jeśli to ma być baba jaga na miotle to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogólnie według mnie średnie, zbyt szczegółowe krawędzie, dziwne proporcje i typografia nieczytelna przy małych rozmiarach. Według mnie jeśli już musiałbym wybierać to wybrałbym logo Wielkopolskiego i Małopolskiego. Jeszcze Mazowsze ma nawet ok
@GryzeKisiel no widzisz, bo poza samym logo istnieje jeszcze księga znaku, a tą lubelskiego akurat miałem okazję poznać XD mam pojęcie, 10 lat w branży i dziesiątki kreacji za mną, a Ty widzę preferujesz cliparty xd
@Jimp: > Zapomniałem dodać. W większości przypadków kończy się tak, że żubr lgbt tak bardzo do niczego nie pasuje, że w końcu karzą mi wrzucać tego

Coś ściemniasz, przecież to dwie różne instytucje