Wpis z mikrobloga

@KneelYouFool: wiązanie ilości małżeństw z pożądaniem xd co to, średniowiecze?

Przedstawisz mi wreszcie cokolwiek na poparcie tezy że biali mężczyźni z jakiekogolwiek powodu pożądani przez Japońskie kobiety

Wygógluj sobie np. "gaijin hunter". I skończ się kompromitować ;d
  • Odpowiedz
Gdyby było zapotrzebowaniale na białych czadów czy przegrywów to tych małżeństw byłoby więcej niż tysiąc pińcet w blisko 130 000 000 społeczeństwie.


@KneelYouFool: Ty nadal nie rozumiesz statystyk xD W 130 mln kraju masz 660k małżeństw wszystkich, to oznacza że co ~200 japończyk/japonka zdecydowali się na ślub.
W 2012 roku w Japonii było 48 357 Amerykanów i zawarli oni 1158 małżeństw to oznacza że co 41 amerykanin wziął ślub, czyli zawieranie
  • Odpowiedz
czyli zawieranie ślubów z Amerykanami jest 5-krotnie częstsze niż z japończykami.


@d1sconn3cted: Dawno nie czytałem gorszych bredni. Już nawet nie to że zacytowane zdanie to inwalida. Jaka struktura wiekowa tych Amerykanów? Czasem nie 90% to ludzie w wieku produkcyjnym? Ilu z nich to Azjaci z amerykańskim paszportem? Czemu porównujesz z całym społeczeństwem japońskim wraz z niemowlętami i starcami? Ilu przyjechała WYŁĄCZNIE po to żeby poznać rodzinę swojej lady i wziąć ślub
  • Odpowiedz
Czasem nie 90% to ludzie w wieku produkcyjnym?


@KneelYouFool: a czemu nie 100%? albo 70%? Wojowałeś statystykami to napisz ile amerykanów w japonii jest w wieku produkcyjnym ja takich danych nie mam. Ogólnie to powinieneś zacząć od statystyki ile amerykanów nie jest w związku i ma powyżej 18 lat bo jak ktoś ma 70 lat to nie może wziąć ślubu? Debilna próba obrony swojego braku wiedzy.
Japończyków w 2013 w wieku
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Masz twarde dane, że śluby Japonek z białymi mężczyznami to sprawa marginalna co świadczy o tym że nie są oni szczególnie pożądani. Jak Ci się udało powiązać Amerykanów przebywających w Japonii ze ślubami Japonek z obcokrajowcami zawartymi gdziekolwiek, nie wiem. Jak ma razie to wy nie macie absolutnie żadnych statystyk poza wypokowym pier...m i "wygugluj se gadzin #!$%@?".
  • Odpowiedz
Masz twarde dane, że śluby Japonek z białymi mężczyznami to sprawa marginalna co świadczy o tym że nie są oni szczególnie pożądani.


@KneelYouFool: jak grochem o ścianę xD Na podstawie tych statystyki przedstawiłem Ci że jest dokładnie na odwrót tylko ty rzucasz statystyki i kompletnie ich nie umiesz czytać. Równie dobrze mógłbyś stwierdzić że Lamborghini na drogach jest mało więc to są brzydkie samochody, których nikt nie pożąda a nie dlatego
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Jakie są fakty? Że w Japonii było 48000 Amerykanów a 1100 wzięło ślub? Czy Ci amerykanie są białymi mężczyznami? Ilu z nich to Azjaci urodzeni w USA? No i tutaj zaczynają się schody. Według moich statystyk ilość ślubów z białymi nie dość że jest nieznaczna to wciąż spada. Z twoich wynika jedynie że w Japonii jest określona ilość ludzi z amerykańskim paszportem i ktoś tam amerykańskim paszportem wziął ślub. No
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Nie ma sensu dyskutować z takimi ludźmi, bo będą jak dzieci zapierać się rękami i nogami upierając się, że białe jest czarne, a czarne jest białe, byle tylko nie przyznać się do błędu.
  • Odpowiedz