Wpis z mikrobloga

@przegryw186cm: W Japonii najwyżej gigachu.em, to chyba najbardziej hermetyczne społeczeństwo na świecie, biali nie robią tam na nikim większego wrażenia. W biedniejszych azjatyckich krajach owszem ale jedynie jako trampolina do lepszego życia i potencjalne obywatelstwo w UE.
  • Odpowiedz
@KneelYouFool:

biali nie robią tam na nikim większego wrażenia

O, absolwent Akademii Chłopskiego Rozumu, witamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podziel się tą ankietą, którą przeprowadzileś na każdym jednym żyjącym Japończyku, który byłby w stanie zrozumieć postawione pytanie i na nie odpowiedzieć. Przecież gdybyś nie posiadał odpowiednich danych, to byś nie ogłaszał tak twardych postulatów, prawda?
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Masz, dodaj to tego fakt, że 78٪ małżeństw jest zawieranych między Japończykiem a zagraniczną kobietą, w latach 2007-2013 spadła liczba ślubów Japonek z zagranicznym z 1,2% na 0,9% całkowitej liczby ślubów, a Ci Amerykanie za których wychodzą to też często Azjaci z amerykańskim paszportem. Do tego śluby z zagranicznymi to w Japonii tabu. Nie żeby to były jakieś szczególnie trudne do znalezienie. I drugie nie żeby te wasze upośledzone przegrywowe
K.....l - @tamagotchi: Masz, dodaj to tego fakt, że 78٪ małżeństw jest zawieranych mi...

źródło: comment_1650733165tviycWHxG4Je4Pee5HOdL9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KneelYouFool: xd a mogłeś po prostu zamilczeć. Zajrzyj w słownik i znajdź definicje wyrazu "nikt". Zdałeś w ogóle maturę z języka polskiego? Bo tam jest weryfikowana umiejętność odróżnienia faktów od opinii, a u ciebie z tym ciężko.
  • Odpowiedz
z 1,2% na 0,9% całkowitej liczby ślubów,


@KneelYouFool: a jaki procent populacji stanowią mężczyźni z zagranicy? Imiigranci (mężczyźni i kobiety) to 2.3% licząc że nawet facetów będzie więcej (co jest raczej bzdurą) to pewnie masz 1,3% mężczyzn z zagranicy więc nie dzwine że stanowią oni około 1% ślubów.

a śluby z zagranicznymi to w Japonii tabu.


@KneelYouFool: Może w jakiejś małej jakpońskiej wsi, ale nie w większym mieście

Co śmieszniejsze
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Jednym słowem dostałeś w ryj danymi statystycznymi z którymi nie można dyskutować więc łapiesz mnie za słówka i przypier..sz się do powszechnie stosowanych zwrotów. Gdybym powiedział że w tych czasach stare bmw nie robo na nikim wrażenia to ganiałbyś po wsi i szukał tego jednego na którym robi?
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Mają stronger tendency as fk, zawierają 3 razy mniej mieszanych małżeństw niż mężczyźni, z tego Amerykanie i Brytyjczycy to 1/4 a i z tego powyżsi to też w jakiejś części azjaci z anglosaskim paszportem.
  • Odpowiedz
z tego Amerykanie i Brytyjczycy to 1/4 a i z tego powyżsi to też w jakiejś części azjaci z anglosaskim paszportem.


@KneelYouFool: ale wiesz że po prostu imigrantów z azji pokroju Korea, Chiny w Japonii masz o wiele więcej niż z USA czy UK? Jakim cudem imigranci z USA mieli by zawierać więcej małżeństw w Japonii jeżeli jest ich liczbowo mniej niż chińczyków tam?
  • Odpowiedz
@KneelYouFool:

dostałeś w ryj

Masz wyobraźnię ;d Ale niczego sensownego się nie spodziewałem po takim wtórnym analfabecie, więc to nie dziwi. Bo wyciąganie przestarzałych danych dotyczących małżeństw i próba powiązania ich ze stwierdzeniem

biali nie robią tam na nikim większego wrażenia

jest kuriozalne samo w sobie. To teraz, dla odmiany, trochę prawdy - Japończycy są znani z podziwu dla zachodniej urody, szczególnie kaukaskiej. Sam ten fakt wystarczy, by zdania takie, jak
  • Odpowiedz
@d1sconn3cted: Ale tu jest dyskusja o tym że biali są pożądani ja azjatyckim rynku matrymonialnym, w tym wypadku w Japonii. Przedstawiłem statustyczme dane, że Japonki zawierają 1500 małżeństwa z mężczyznami z krajów anglosaskich, przy czym wielu z tych mężczyzn to też azjaci. Potwierdza to moje twierdzenie, że biali wcale nie są dla Japonek jakimś świętym gralem. Jest mi to w zasadzie jeden ch ile ich tam jest. Gdyby było zapotrzebowaniale na
  • Odpowiedz
@KneelYouFool: posługiwanie się statystykami małżeństw w kraju X o rasie Y z przedstawicielami koloru skóry Z i wyciąganie na tej podstawie wniosków, czy kolor skóry Z robi bądź nie, na mieszkańcach kraju X jakiekolwiek wrażenie jest zbyt głupie, by z tym dyskutować. Po co analizować specyfikę japońskiego rynku matrymonialnego, w którym ludzie od wielu lat coraz rzadziej zawierają związki małżeńskie, już o płodzeniu potomstwa nie wspominając. Lepiej wygooglować na szybko ogólne
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Aha czyli potwierdzasz, że jesteś absolwentem akademii chłopskiego rozumu, żadne dane ani statystyki Cię nie przekonują, liczy się tylko twoja opinia, której nie potrafisz w żaden sposób uzasadnić. Bo przecież spadek liczby małżeństw z białymi świadczy o tym że biali są pożądani. I to ja się tu oram. Przedstawisz mi wreszcie cokolwiek na poparcie tezy że biali mężczyźni z jakiekogolwiek powodu pożądani przez Japońskie kobiety czy będziesz tak bredził do
  • Odpowiedz