Wpis z mikrobloga

@mikele12: Fiddes exterior oil - plus jest taki, że w przeciwieństwie do jakichś lakierów jak się coś uszkodzi czy wytrze to szmatką dosmarowujesz i po problemie a nie jakieś szlifowania piaskowania itp
Dystrybutor www.madrona.pl
Jeżeli chcesz pancerne to dobry podkład plus farba do zastosowań zewnętrznych. Ale cena musi być odpowiednia, minus jest taki, że całkowicie ci to zakryje słoje i wygląd drewna ale ja mam tak zrobiony płot dębowy i nic go nie rusza od lat a o ponownym malowaniu nie ma mowy. Jeżeli ma być bardziej artystycznie to bejca plus na to lakier bezbarwny ale też wysokiej jakości żeby nie złaził po 2 latach.
@mikele12: ja bym to nazwał takim półpołyskiem, wygląda elegancko, ale nie świeci się jakoś mocno.
Na swojej stronie mają taniej niż jest na allegro, ale jak masz wysyłki smart to może wyjść podobny koszt. Tylko to co Ci zostanie to nie zrób mojego błędu i przelej do mniejszego słoiczka, bo jak jest dużo powietrza w opakowaniu to zaczyna sobie po czasie powoli zastygać ;) a tak będziesz miał na konserwację po