Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: jedyny powód, dla którego żałuję, że nie brałem wersji Ultra. Wielkość telefonu mnie niestety odrzuciła i działam na zwykłym s21.
  • Odpowiedz
@kobiaszu przeciez zanim bys go odblokował i go odmuliło to gość by już objechał ziemie dwa razy. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@seniorwykopek: To nie 2008 rok xD
W ios nie musisz odblokować i zdjęcie zrobisz w pół sekundy.
Oneplus też potrafił cyknąć fotkę z zablokowanego ekranu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: +1

To był jeden z powodów przez który uciekłem z andoida, za każdym razem jak szybko potrzebowałem aparatu to albo właśnie akurat zamulił i trwało to kilka sekund, albo nie złapał ostrości, no #!$%@? może człowieka trafić... na iPhonie nie ma takich sytuacji, wszystko działa płynnie a przede wszystkim powtarzalnie, od wzięcia telefonu do ręki mijają 1-2 sekundy i mam poprawne zdjęcie.
  • Odpowiedz
@techko: On pewnie uciekł z androida 7 lat temu i wtedy faktycznie tak było. Dziwnym trafem większość argumentów użytkowników iPhonów przeciwko androidom odnosi się do tego, co było lata temu i jest dawno nieaktualne.
  • Odpowiedz
@xCinek: Note 10, telefon prawie 3letni, Android, odpalam aparat dwuklikiem, klikam volume (wyzwalacz), zdjęcie w niecałą sekundę od wzięcia telefonu do ręki

bujam się z iphonami w pracy, podziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I Androidowcy sie kiedyś śmiali z wyglądu aparatu w iPhonie, patrząc na to co ma teraz samsung byłoby mi wstyd sie śmiać z iPhona.
  • Odpowiedz
@sierpek: spoko, rozumiem, ja 10 lat używałem androidów, mam inne doświadczenia, podziękuję
@jamtojest2: używam iPhone od premiery 13, wcześniej różne androidy, nie z najwyższej półki (tak jak mój iphone nie jest pro) ale w okolicach ~3k
  • Odpowiedz
I gratis 8x. Wierzę na spokojnie że można było zrobić zdjęcie tablic tym telefonem. Posiada on blokadę ostrości, jak się buja ręką to na przybliżeniu ucieka obraz. Wtedy pojawia się mały prostokąt na miniaturce kadru i można przyblokować szczegół który nas interesuje. Aparat uruchamia się (2x klik z boku) w ciągu ułamka sek.
xhxhx - I gratis 8x. Wierzę na spokojnie że można było zrobić zdjęcie tablic tym tele...

źródło: comment_1650633536f8QwvBj0wNyExDDjwnCdiN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz