Wpis z mikrobloga

No nareszcie i na mnie przyszedł czas - #wykopoczta.

Dostała SMSa, że paczka czeka w paczkomacie.

Dzisiaj udało mi się ją odebrać. Korzystając z dnia darmowej dostawy zamówiłam dośc sporo rzeczy, więc nie byłam pewna z czym owa paczka będzie, jednak szybko rozwiały się moje wątpliwości:

zdjęcie 1

Drugie, co zobaczyłam, to adres nadawcy. PACZKĘ DOSTAŁAM Z SOSNOWCA!

zdjęcie 2

Tym oto sposobem dowiedziałam się, że Sosnowiec naprawdę istnieje (!) i nawet mieszkają tam ludzie (autor niestety ie napisał, czy jako dziecko bawił się w miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Cała paczka prezentuje się tak:

zdjęcie 3

Oczywiście pierwsze co zrobiłam po przyjściu do domu to szybki unboxing pod okiem aparatu. Pierwsze, co ukazało się moim oczom to:

zdjęcie 4

Oprócz tego otrzymałam jeszcze płytę

zdjęcie 5

(przesłucham w samochodzie i zdam relację) i oczywiście:

zdjęcie 6 zdjęcie 7

Dopiero na końcu przeczytałam list - WYDRUKOWANY NA MASZYNIE!

A wy co, dalej listy na obierkach cebuli piszecie? Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Widać nawet, że @arkil się tak starał, że dziury w papierze zrobił :-)

zdjęcie 8

Cała zawartość paczki prezentuje się tak:

zdjęcie 9

Jak widzicie, dostałam też kartki z Gliwic (albo autor się wstydzi Sosnowca, albo też po prostu nikt nie produkuje widokówek stamtąd, bo tam nie ma ładnych widoków).

W każdym razie polecam tego wykopowicza, 100% pozytyw! @Arkil

Arkil

edit: Zapomniałam dodać, że jestem naprawdę BARDZO zadowolona z mojej paczki, a dla osób, które uważają że np. jest słaba, bo nie ma żadnych słodyczy - nie jem słodyczy więc prosiłam aby w paczce ich nie było, za co dziękuję

#chwalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lehooleh: mam nadzieję, że w ogóle tu zajrzy i to przeczyta, bo z tego co widzę to jeszcze go na mirko nigdy nie było (!), ale to chyba najwyższy czas
  • Odpowiedz
@mustek36: tak mocno walił w klawisze na maszynie (albo papier był na tyle cienki), że w miejscach gdzie były litery "o" po prostu zrobiły się dziurki :-)
  • Odpowiedz