Wpis z mikrobloga

@patykiem_pisane: no chyba se jaja robisz, z tego co kojarzę jedna pijuska została wysłana prosto do europarlamentu, i ty coś #!$%@?ć tu będziesz o dziecinności bo poseł wypił jako akt protestu wódke na mównicy, co konkretnie jest w tym dziecinnego? logiczne że inaczej by nikt nie wspomniał o jego przemówieniu, na tym to właśnie polega, dlatego palikot machał kiedyś wibratorem, tylko osoby twojego pokroju nie rozumiejące o co chodzi się sapią
@patykiem_pisane: to by nie był to dziecinny fakt w innej sprawie tylko w tej konkretnie jednej? no rusz tym pustym łbem, jeśli niema racji w tej konkretnej sprawie to to powiedz, a nie sugerujesz że samo zachowanie jest dziecinne kiedy nie jest, takie rzeczy miały miejsce w przeszłości i będą miały w przyszłości bo zwyczajnie działają tak jak mają działać, skupiają uwagę, według mnie taka jest rola posła - zrobić wszystko
@Sinti: A Palikot nie miał racji w sprawie gwałtu dokonanego przez policjanta na nastolatce? No rusz tym pustym łbem, zaplusowales zdjęcie kolegi wyżej jak wrzucil, czyli co tak już nie wolno protestować?
@L3stko: No i użył rekwizytów, pistoletu i dildo w ramach sprzeciwu opieszałości organów sprawiedliwości, a ty się rzucasz misiu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jegwan: Mimo wszystko lepiej już być niewolnikiem Waszyngtonu niż Moskwy jak
@patykiem_pisane: co ty #!$%@?? odnoszę się bezpośrednio do:

Czy ty rozumiesz jak dziecinne i idiotyczne jest picie wódki na mównicy w trakcie wystapienia by sprzeciwić się wysokiej akcyzie?

co ma do tego plus pod zdjęciem palikota
@Sinti:

co ma do tego plus pod zdjęciem palikota


Że popierasz takie żenujące zachowanie
Tak z ciekawości

no chyba se jaja robisz, z tego co kojarzę jedna pijuska została wysłana prosto do europarlamentu, i ty coś #!$%@?ć tu będziesz o dziecinnośc


O kogo chodzi i dlaczego masz z tym problem?
@patykiem_pisane: dobra jesteś zwykłym trollem, będę brał to pod uwagę jak będą pisać osoby z twojego środowiska

a jeśli jakimś cudem nie jesteś (ale wiem że jesteś) to przeczytaj całą konwersację od początku i posyp sobie głowę popiołem (albo ewentualnie wskaż mój bład w logice, ale inny niż plus pod zdjęciem palikota () )
@Sinti: Po pierwsze o jakiego europosła tobie chodzi (bo wyczynów alkoholowych mieliśmy trochę w historii)
Po drugie dlaczego to problem
Po trzecie jeśli uważasz prowokacje za sluszna metodę prowadzenia politykie (choć dalej nie wiem jak picie wódki w sejmie ma pomóc)/ w spełnieniu postulatów)
To czy autobusy antyaborcyjne lub tęczowe maryję są słuszna i jak najbardziej na miejscu metoda walki o spełnienie postulatów, Może mnie przekonasz( ͡° ͜ʖ ͡