Wpis z mikrobloga

Wszedłem na Weszło poczytać co tam się dzieje a tu w proponowanych monolog z Michniewiczem o wdzięcznym tytule: "Michniewicz: Linetty musi zmienić klub, Kapustka może nawet zastąpić Modera", myślę se clickbait, patrze w tekst a tam słowa grubasa:
"Bartosz Kapustka? Jeśli wróci do formy z czasów mojej pracy w Legii, jak najbardziej może być powołany. Byłby w stanie nawet zastąpić Modera na jego pozycji." XDDDDDDDDDD
Chłop ma tak nasrane w głowie że ja się naprawdę boję co będzie z tej reprezentacji, o zawodnikach z lig top 5 mówi że będzie obserwował albo nie są gotowi, a tu nagle wyskakuje z tekstem że nieudacznik Kapustka który się odbił od 2 ligi belgijskiej jest w stanie zastąpić Modera XD
#reprezentacja #pilkanozna #mundial #kanalsportowy #weszlo #mecz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gymski: sam mam taką nadzieję, ale biorąc pod uwagę wypowiedź Gikiewicza który wprost mówił, że powinien być w kadrze zamiast Drągowskiego, a wiadomo z jakim środowiskiem jest związany to mam obawy, że Michniewicz sobie zacznie takich pupilków wprowadzać co zresztą widać, że się może zacząć po tym jak np. powołano Wieteske. Zobaczymy jak to będzie ale mój usilny entuzjazm wobec Pana Czesława coraz bardziej traci zapał...
@Merdarion_PL: Nie stary z całym szacunkiem ale jakimi oni są znajomymi Giki z Cześkiem ?

Jakby mialbyc w kadrze to już by był (wiem jedno zgrupowanie zaliczył) ewidentnie jego wciskanie się na sile nie leży kadrowiczom wiec nikt go nie wciśnie, chyba ze będzie plaga kontuzji bramkarzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gohji: no dobra. Przesadziłem. Natomiast myślę, że jego wciśnięcie jest jak najbardziej realne, czerwoną lampką było dla mnie powołanie Wieteski. Patrząc po nim to jak sobie Michniewicz coś wymyśli to to zrobi.
@Merdarion_PL: Jest realne jak skorupski odniesie kontuzje, bo czemu nie ?
Ale rośnie Grabara i zaraz on będzie nr 2 wiec w ogóle do tej sytuacji może nie dojść.

Wietes dla mnie jest całkiem niezłym obrońca i skoro było tyle zawodników to nie dziwiło mnie jego powołanie (Dawidowicz i bochniewicz kontuzje) ale to Salamon był planowany na Szwecję a nie Wietes i jak doznał kontuzji to i tak noe było tematu