Wpis z mikrobloga

@zibizz1: będzie tworzyć różne małe strony internetowe - regularnie wpadają mi jakieś poboczne zlecenia, na które nie mogę poświęcić tyle czasu ile to wymaga, więc postanowiłem zatrudnić swojego wieloletniego kolegę do pomocy
@MMARS: smycz się nie sprawdzi przy pracy zdalnej. Myślisz, że da się jakoś zmodyfikować Xiaomi Mi Band żeby raziło go prądem jak odejdzie od laptopa na więcej niż 2 metry na dłużej niż więcej niż 15 minut dziennie od 9 do 17?
@odysjestem: to nie tak, że mi się nie opłacają ale tworzenie małych stron statycznych czy na jakimś WordPressie to nie jest jakaś mega rozwojowa praca. Tak w pełnej skali pracuję jako fullstack developer w software house ze Szwajcarii i to bardziej odpowiada moim zainteresowaniom no i kasa też z tego większa ale i na takie mniejsze zlecenia się nie zamykam, bo to też fajna odmiana
@yupitr: Da się wymusić raporty na chmurze co godzinę lub w czasie rzeczywistym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nie łudź się że jeśli raz pomyślisz że on ściemnia i opala się właśnie na plaży w Sopocie zamiast #!$%@?ć, to raporty ci coś pomogą. Tak czy inaczej robota będzie szła za wolno, za ospale i wiadomka że Ty lub byle kto inny ogarnął by to w office 3