Wpis z mikrobloga

Gość na redditcie (r/sneakers) poprosił o radę nt. wyboru Jordanów i tego ile dodają wzrostu. Zamiast otrzymać konkretną odpowiedź dot. grubości podeszw, dowiedział się, że… ma być SOBĄ! Ma być uprzejmy i się uśmiechać - wszyscy go wówczas pokochają.

Wygra też w ten sposób atencję - uwaga - pięknych kobiet! O ile będzie je wystarczająco rozśmieszał. Słyszycie panowie? Bądźcie słodkimi klaunami i każda laska wasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klasyczne toksyczne rady nowoczesnych soyów i kobitek:

- Jesteś niski i brzydki? Bądź klaunem bez godności ku ich uciesze.

- Twoje życie od urodzenia to koszmar? Idź na „terapię” do Juleczki, która miała na studiach 5 warunków, żeby cię uświadomiła, że musisz wyjść do ludzi.

- Jesteś samotnym gościem po trzydziestce? Weź ślub ze starą borderką (+ przyjmij dar w postaci jej bękarta), weźcie kredyt na 30 lat, a następnie daj się jej po roku zdradzić i zabrać ci majątek xD

Rzygać się chce od tej hipokryzji i fałszywej próby niesienia pomocy przez ludzi, którzy chcą się lepiej poczuć waszym kosztem. Współczuję wam chłopaki, że musicie tego wszystkiego wysłuchiwać. Serio.

#pieklomezczyzn #blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazreddita #bekazlewactwa
TywinLannister - Gość na redditcie (r/sneakers) poprosił o radę nt. wyboru Jordanów i...

źródło: comment_1650562952ec2O8bTucnKtI41iRTDisY.jpg

Pobierz
  • 21
- Jesteś niski i brzydki? Bądź klaunem bez godności ku ich uciesze.


@Tywin_Lannister: W życiu bym Ci nie dał takiej rady. Raczej maxxingować trzeba inne rzeczy jeśli genetyka nie była zbyt hojna.

Twoje życie od urodzenia to koszmar? Idź na „terapię” do Juleczki, która miała na studiach 5 warunków, żeby cię uświadomiła, że musisz wyjść do ludzi.


@Tywin_Lannister: Nie chodź na terapię do ludzi którzy nie mają choćby 5 lat
Rzygać się chce od tej hipokryzji i fałszywej próby niesienia pomocy przez ludzi, którzy chcą się lepiej poczuć waszym kosztem. Współczuję wam chłopaki, że musicie tego wszystkiego wysłuchiwać. Serio.


@Tywin_Lannister:
Pamiętam twoje wcześniejsze wpisy na wykopie w zupełnie innym tonie. Co się stało w twoim życiu, że udało ci się dojrzeć prawdę?
@Flypho: Nie wiem, czy dojrzałem „prawdę”, ale przestałem po prostu płynąć z tym jednym prądem, który ma mnóstwo wad, a który sztucznie próbuje udawać, że jest bez skazy.

Skąd ten mój nagły kryzys wiary w nowoczesną poprawność? #!$%@?, nie mam pojęcia. Punktem kuulminacyjnym było chyba zachowanie osób z mojego (lewicowego) otoczenia w temacie pandemii.
przestałem po prostu płynąć z tym jednym prądem, który ma mnóstwo wad, a który sztucznie próbuje udawać, że jest bez skazy.

@Tywin_Lannister: Lol, i wskoczyłeś prosto w narrację o bękartach? Jeszcze brakowało tam info o tym, że to bękart murzyna.

Jakiś czas temu na r/gaybros był post o tym, że autor poznał ciekawego chłopaka, który wynajmuje u jego ojca mieszkanie i nawet dobrze się dogadują. Problem w tym, że jego ojciec