Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! Mam coś dla was.

Jakiś czas temu byłem na fajnej domówce, małe mieszkanko, około 25 osób. Jedna z koleżanek miała się spóźnić, co też uczyniła i przyszła jako ostatnia. Ładna dziewczyna, inteligentna i ogólnie 7/10. Przywitałem się i coś tam zacząłem zagadywać. Nagle wchodzi jej siostra która okazała się równie ładna, jeśli nie jeszcze ładniejsza :D Złapaliśmy niezły kontakt, sporo tańczyliśmy i rozmawialiśmy. Zaproponowałem jej spotkanie kilka dni później. Zgodziła się! No to lecę cały w skowronkach do Arkadii i już dobrze podjarany czekam paląc fajka. Poszliśmy do #coffeeheaven i sporo gadaliśmy. Rozmowa kleiła się bardzo dobrze, odprowadziłem ją do domu. Pisaliśmy w sumie codziennie na fejsie, zaproponowałem drugie spotkanie i również się zgodziła, tylko nie ustaliliśmy konkretnego terminu. Kilka dni później pisze mi wiadomość, totalnie z dupy, że nie może się ze mną spotykać. Nie wiedziałem kompletnie o co chodzi, nie odpisywała, albo odpisywała zdawkowo i ogólnie nie chciała wytłumaczyć o co chodzi. Próbowałem zadzwonić... nie odebrała, no ale nie poddałem się. Zadzwoniłem następnego dnia i zapytałem wprost, czemu się nie chce spotkać, czy coś zrobiłem co ją zniechęciło do mojej osoby... na to ona:

"Nie mogę się z Tobą spotykać bo podobasz się osobie z mojego bliskiego otoczenia" - czy jakoś tak.

NO #!$%@? #!$%@? DAMSKA SOLIDARNOŚĆ.

Myślałem że padnę na zawał, poziom frustracji ultra. Już wolałbym chyba usłyszeć że jej się nie podobam i nie jestem w jej typie niż coś takiego.

Od tej sytuacji minęły jakieś 2 tygodnie, w sumie ogarnąłem mniej więcej o kogo mogło chodzić (osoba z bliskiego otoczenia) i wyjaśniłem z nią kilka spraw. Za godzinę do niej zadzwonię i spróbuje coś zdziałać. Trzymajcie kciuki


#coolstory #sadstory #rozowepaski #gorzkiezale
  • 20
  • Odpowiedz
@M4lutki: UPDATE: Dzwoniłem do niej, ogólnie wytłumaczyłem wszystko i chyba się ze mną spotka w następnym tygodniu. Chyba pobiegnę po jakiegoś chwasta żeby zrobić dobre wrażenie po tych ekscesach
  • Odpowiedz