Wpis z mikrobloga

@ninetyeight
@Krystian19922
@kuraku
Dziadowskie gripy, kiepskiej jakości koła, pedały, no rozwalają się szybko takie rzeczy, które w innych markach jeżdżą o wiele dłużej. Nie wiem jak w damskich, ale w dziecięcych jest jeszcze gorzej. Manetki, pancerze, naciągi łańcucha, hamulce których nie da się wyregulować, w pytę mełych dziwnych problemów, które pochodzą z robionych na maksa po taniości decathlonowych rozwiązań.
Marketówka i tyle. Oczko lepsze, niż takie z Auchan, ale generalnie nie do
@Loob77: Panie to reklamuj, dostaniesz nowy albo zwrot kasy. Nic lepszego nie ma niż nowy rower, który już trochę posłużył. A jak kupiłeś najtańszy to nie ma co się dziwić, jak przeznaczenie takiego to jazda raz w tygodniu.

Mój dwa lata służy, a jeżdze w lecie i w zimie od uja kilometrów
@Krystian19922 ale wiesz, mam na przykład porównanie do najtańszego Krossa Esprit 3 , który kosztował chyba 1700pln z hydraulicznymi hamulcami. Mamy go od paru lat, ja na nim czasem jeżdżę, a najczęściej żona, no i w tym Krossie nie było ani jednej dziwnej awarii. Jedyna dziwna rzecz, to po jakimś czasie zaczęły zjeżdżać z kierownicy gripy i musiałem to poprawić, ale same te gripy są fajne w dotyku i trzyma się je