Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: Nikt Ci nie każe przesiadywać na twitchu. To jest prywatna firma ma swój regulamin. Prawacy nadal nie potrafią odróżnić płci biologiczną i społecznokulturowej. Musiecie zrobić swoją firmę gdzie będzie można pisać n-wordy i inny homofobiczne rzeczy, ale pewnie zdechnie jak inne konkurencje twitcha
przecież Twitch to od dawna wylęgarnia lewicowego raka jak Reddit


@weezyxboss: kiedyś specjalnie na reddit dodałem wpis, coś w rodzaju: "co sądzicie na temat tego że murzyni popełniają tak dużo przestępstw", bo myślałem że to tylko wymysły mirkuf. Dodałem do tego jakieś statystyki, linki, etc. Nie minęło pół minuty i wpis skasowany, ja dostałem ostrzeżenie. Jak zapytałem dlaczego, przecież to prawdziwe dane ze stron policyjnych, to żadnej odpowiedzi tylko ban od
Napisał gość, który nigdy na reddicie nie był i nie ma pojęcia, że są tam mocno konserwatywne i prawackie subbreddity,

ale ich obecność niewiele zmienia w kontekście ogółu portalu, to są niemalże jedyne miejsca gdzie treści/komentarze prawicowe są tolerowane.

Ogólne suby o newsami, o polityce, żartami/memami, z pytaniami to praktycznie lewica. To, że poza specjalnie wyznaczonymi miejscami nie jest tolerowana myśl prawicowa to raczej argument za tym, że jednak reddit jest głównie