Wpis z mikrobloga

TERAPIA TERAPIA vs n0rmictwo ciąg dalszy
n0rmictwo jak zwykle nie rozumie, że terapia jest dla kogoś kto prowadzi w miarę normalne życie i powinęła mu się noga a nie dla kogoś kto nie ma żadnego pozytywnego punktu odniesienia w swoim życiu.
Jak zmarł ci piesek albo rzucił cię twój 7 oskarek to faktycznie terapia jest dla ciebie. To środowisko i geny odpowiadają w 95% za to kim jesteś, mentalność soon to be milionerów to rak.
Sam jestem tylko częściowym przegrywem, ale potrafię postawić się w sytuacji kogoś brzydkiego, biednego, wycofanego ze społeczeństwa i uwaga nie są oni odpowiedzialni w 100% za swoją sytuację

Jak miałem 21 lat to matka wysłała mnie na TERAPIĘ do niby super specjalisty i usłyszałem tam tyle banałów, że ciężko mi było powstrzymać śmiech. To jest poważny zawód czy to ja mam szukać specjalisty wśród klonów Zięby?
Naganianie przegrywów dla których często 200zł to spora kwota do szamanów którzy im powiedzą, że to wszystko w twojej głowie BRO jest zwykłym znęcaniem się


#przegryw #blackpill #zwiazki #terapia #urojenianormikoidalne
  • 4
@NadmiarNiedoboru:

Mówiąc wprost, ludzie stanowiący populację krainy „ochrona zdrowia psychicznego”, nie są najostrzejszymi ołówkami w piórniku, jeśli chodzi o inteligencję.

Jak wykazały badania szacujące IQ studentów różnych kierunków, profesje pomagające innym same skorzystałyby na lekkiej pomocy intelektualnej. Prace socjalne, najbardziej skandaliczny złoczyńca w dziedzinie dezinformacji, bezpodstawnych teorii i ideologicznych uprzedzeń, znajduje się, całkiem przypadkowo, na samym dole tabeli IQ.

Pracownicy socjalny, jeśli chodzi o statystyczny średni intelekt, są oczko niżej niż
@mesje_labul: Ja już usłyszałem od pani psycholog, że terapia to nie jest po to, żeby cię wyleczyć, tylko sprawić, żebyś na tyle był zadowolony ze swojego dołka, żebyś się nie wyhuśtał. I to jest prawda. Terapia w żaden sposób nie polepszy twojego stanu bytowania, twoich umiejętności społecznych, twojego charakteru, etc. A jak masz jakieś zaburzenia np. ze spektrum autyzmu to terapia nie da ci absolutnie nic. Będą ci wciskać kity, że