Wpis z mikrobloga

OGÓLNIE TO NIE KLEI SIĘ SPRAWĄ ZE ŚWIECĄ DYMNĄ. PODCZAS AKTYWOWANIA ŚWIECY, JAREK SIE ODSUNĄŁ, JAKBY WIEDZIAŁ. PO UAKTYWNIENIU PIROTECHNIKI JACEK WZIĄŁ TO DO RĘKI JAK GDYBY NIGDY NIC I WSADZIŁ DO PRZYPADKOWEJ MISKI Z WODĄ. PO CZYM, GDY KONDON POWIEDZIAŁ ŻE WEZWIE POLICJĘ, PIES ODPARŁ "EEEEE TAM". SEEMS LEGIT LATEKSY. OGLĄDALNOŚĆ SIE SYPIE TO TRZEBA SZTUCZNIE PODBIĆ CO? NO CZAICIE, NORMALNIE ARON WZIĄŁ W ŁAPĘ DYMIĄCY I SYCZĄCY PRZEDMIOT NIEWIADOMEGO POCHODZENIA...
#kononowicz
  • 12
@Serzie100: Miska z wodą nie jest przypadkowa, ona tam zawsze stoi akurat, a to że był zaznajomiony z tym co to jest to bardziej podejrzana sprawa, ale myśle że wytłumaczenie jest prostsze, to jest zwyczajny debil, zobaczył że się pali to #!$%@?ł do wody na chłopski rozum.
@Serzie100 a widzieliście kiedyś petardę odpalaną na zawleczkę? Bo ja nie xd
Za to raca dymna odpalaną na szarpnięcie lub przekręcenie to częsta rzecz. Aron wystarczy że był parę razy na meczu (a raczej był) to ogarnął co to jest i że nie ma zagrożenia wybuchem xd
@Serzie100:
Miałem to pisać ale git że już o tym ktoś powiedział.
Knur wodę używa ale tylko przy spłukiwaniu miodu o ile to robi.
Prezent otwarty Jacek spieprza zanim otworzył i tam takie wiadro z wodą stało obok pieca ohhh przecież knur nie pali w piecu i nie potrzebuje też gasić pożaru.
Ustawka sraadka
Tak się robi biznes na tępej tłuszczy, ale widzę, że jesteś jednym z tych kilku promili, który to widzi.


@xxxCZARNY: jak możesz sprawdzić, mówiłem tak od samiuśkiego początku.. btw, tu nie chodzi tylko o biznes-w tym wypadku chodzi o coś większego - mam nadzieję, że ogarniasz o co... PS mówiąc kilka promili zawyżasz o jeden rząd wielkości= kilka, kilkanaście to na 100k wychodzi....