Wpis z mikrobloga

#booking #oszukujo
w nawiązaniu do tego wpisu wołam osoby zainteresowane.

Pani Agnieszka postanowiła iść w zaparte i pisze dzisiaj kolejny raz z prośbą o odwołanie rezerwacji. Postanowiłem jej nie odpisywać ponieważ po przeczytaniu Miraka @SlepyBazant stwierdziłem, że powinniśmy załatwiać takie sprawy przez Boooking i nic poza nim nie dogadywać.

Dzwoniłem dzisiaj do Bookingu (swoją dorgą kontakt z obsługą klienta mocno utrudniony poprzez konieczność wklepywania kilkukrotnie numeru potwierdzenia, pinu, zgód na nagrywanie itp trwał dłużej niż sama rozmowa - ale rozumiem - procedury żeby było łatwiej trafić do odpowiedniego konsultanta). Pani Paulinka (imię przypadkowe) bardzo cierpliwie wysłuchała i powiedziała, że zbada sprawę i zaproponiwała abym wybrał najdogodniejszą dla mnie formę kontaktu (maile, sms, telefon). Prosiłem żeby dzwoniła bo chyba coś nie tak z tym ich formularzem na portalu bo od wczoraj nikt się do mnie nie odezwał. Na co Paulinka, że są zawaleni takima mailami i się czasami nie wyrabiają. Szanuję za szczerość i pozdrawiam Panią Paulinkę, która była z głosu bardzo ładna xD

Czekam aż Agnieszka się zagotuje i sama anuluje rezerwację
Pobierz piotrek1889 - #booking #oszukujo
w nawiązaniu do tego wpisu wołam osoby zainteresowa...
źródło: comment_1650458466pKItE2W1cVTOTIVQ4Y3F8X.jpg
  • 96
@piotrek_18_89: Miałem podobną historie. Miałem odwołać albo mam dopłacić za sprzątanie i coś tam jeszcze. Tylko w sumie wtedy booking chyba nie był tak popularny w Polsce i w ciągu jednego wieczora ogarnęli mi nowy ładny apartament z garażem.
Parę razy dostałem też z powody braku mojego zarezerwowanego pokoju dużo lepszy większy.

Przy małych, rodzinnych interesach(agro itp.) czasami warto zadzwonić bo dają cene o 20-30zł niższą jak bez pośrednika (booking itp.).