Wpis z mikrobloga

@bastek66: oczywiście nie chciało ci się przeczytać artykułu który sam podlinkowałeś,co? un woman się #!$%@?ło ponieważ miało z tą gazetą jakaś umowę która dotyczyła równości płci i nie uprzedmiotowienia kobiet i wygląda na to że reklama tej mangi jakoś złamała tą umowę.
Czy naprawdę jest taka rozseksualizowana na tamtym obrazku?


@bastek66: Na głównej ilustracji nie, ale same okładki jasno pokazują z jakim ''dziełem'' mamy do czynienia.

W Japonii manga jest mainstreamem. Tam wszyscy je czytają bo są na wszystkie tematy.


No jednak jakoś ludzie się oburzyli, więc spermiarstwo to nie taki mainstream w Japonii. Reklama pedo-mangi w prasie biznesowej to trochę taka kreskówka dla dzieci przerywana reklamami o prezerwatywach i lekach na upławy.
@Logytaze: hola hola, co Ty mi tu z jakąś stereotypizacją wyskakujesz na szybką zmianę tematu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku przestrzeliłeś bo nikt tu żadnym dzieciom nie dorabia bimbałów. Rzucasz hasło, że pedo manga, gdy główna bohaterka ma 16 lat, a swoją fizjonomią w ogóle nie przypomina dziecka. Wybiłeś piłkę na aut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hola hola, co Ty mi tu z jakąś stereotypizacją wyskakujesz na szybką zmianę tematu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kinasato: Mówię na temat. Cały artykuł dotyczy stereotypizacji kobiet.

Rzucasz hasło, że pedo manga, gdy główna bohaterka ma 16 lat, a swoją fizjonomią w ogóle nie przypomina dziecka. Wybiłeś piłkę na aut ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czy to argument w stylu: ''Nasza postać może wygląda
@Logytaze:

Czy to argument w stylu: ''Nasza postać może wygląda jak dziewczynka i ma podteksty seksualne, ale jest 1000-letnią boginią, więc nie jest dzieckiem''? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Twój argument jest inwalidą na wszystkich frontach i nie ma absolutnie żadnego zastosowania tutaj.

Bohaterka ma 16 lat i nie wygląda na dziecko, ani nie jest dzieckiem. Sam osobiście uprawiałem seks z 16-latką i zapewniam Cię, że nie było
Twój argument jest inwalidą na wszystkich frontach i nie ma absolutnie żadnego zastosowania tutaj.


@kinasato: Odniosłem się jedynie do twojego argumentu fizjonomii tak jakby miał być on jakimś usprawiedliwieniem dla stereotypizacji kobiet i seksualizacji dzieci.

Bohaterka ma 16 lat i nie wygląda na dziecko, ani nie jest dzieckiem. Sam osobiście uprawiałem seks z 16-latką i zapewniam Cię, że nie było to dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wydaje
@Logytaze:

Jeżeli dziecku czy - żeby ciebie nie urazić - nastolatce dorabiane są ogromne melony,


Czy chcesz tego czy nie, istnieją 16-latki z ogromnymi melonami i nic na to nie poradzimy.

Jednocześnie jest narzędzie stereotypizacji kobiet, bo sprowadza uczennicę do roli obiektu seksualnego. Jako mężczyzna możesz nie rozumieć perspektywy kobiet. Powodem może być niska empatia.


Walczysz z wiatrakami kolego, nastolatki w przeważającej większości same prześcigają się o to, by jak najbardziej
@bastek66: Zależy jak na to patrzeć. Zarzuty są trafne. Chodzi o seksualizację nastolatki w wieku licealnym. Jeśli takie rzeczy są zabronione w jakiejś ich tam umowie, to faktycznie pismo trzeba wykluczyć.
Czy mnie przeszkadzają takie reklamy: nie.

Odnośnie samej seksualizacji nastolatek, to mam mieszane uczucia. Tu nie ma nawet prawdziwej osoby, ale widziałem nie raz reklamy, gdzie na potrzeby reklam tworzono grafiki z seksownymi nieletnimi modelkami. Może to nie jest taki