Aktywne Wpisy
Just_Jump +88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

breakdown1 +454
Amerykanie powinni mieć zakaz wybierania prezydenta. To zbyt ważne głosowanie żeby oddać je w ręce Amerykanów
#gielda
#gielda





Musisz wdrożyć 4 stopniowy plan działania: oczyszczanie, złuszczanie, olejowanie i nawilżanie.
Co do oczyszczania to używam szamponu vishy decros przeciwupiezowy. Złuszczanie załatwiam squamaxem. Olejowanie oliwką emolium. Natomiast nawilżenie wykonuje z mixa żelu aloesowego
Jeśli chodzi o mycie to ja z racji przetłuszczających się włosów muszę je myć codziennie więc u mnie częstotliwość tutaj była narzucona przez inne czynniki. Na początku myłem tylko tym szamponem przeciwupieżowym vischy, później stosowałem i w zasadzie do teraz stosuję połączenie tego szamponu z jakimś łagodnym (np marki green pharmacy) w stosunku 1:1 (w sensie podczas każdego mycia używam trochę jednego i trochę drugiego szamponu).
Złuszczanie
Mi też nie służyły wszelkiego rodzaju przeciłupieżowe a ten o dziwo działa.
Te kremy mi wymyśliła różowa i na mnie to działa super. Szampon mi dał dermatolog.
Pic rel zestawu
źródło: comment_1650910926h9b3yMtO1Q7ai80aLEux1X.jpg
Pobierz