Wpis z mikrobloga

Przeklikałem ostatnie kilka odcinków krula polskiego pato-podróżnictwa czyli zakolaka casha.
No i zero zaskoczenia - jego piękna morda przez niemal cały czas każdego odcinka.
"ooo zobaczcie to jest grand canyon" XD no super, chyba grand zakolak.

No i hit - radość casha bo "widzowie uratowali mu życie" - w jaki sposób? Dali mu kupon na darmowy prysznic i mógł się umyć. Widzowie uratowali mu życie, bo nie musiał wydawać 5 dolarów. WOW.

Najgorsze jest to, że takie gówno robi viewsy i jeszcze ludzie za to płacą,
a komentarze typu "ooo nowy odcinek od razu dzień lepszy" pokazują, że widzowie tego typu shit contentu zostali niedawno oderwani sprzed tv i "Sopockiej Nocy Kabaretowej"

#vlogcasha #polskiyoutube #bezplanu #podroze
JanParowka - Przeklikałem ostatnie kilka odcinków krula polskiego pato-podróżnictwa c...

źródło: comment_1650449282SXBHZfYqv9XlYvCtwndvAr.jpg

Pobierz
  • 11
dokładnie, coś tu aktywne bojówki obrony ch*jowego contentu

@JanParowka: Na wykopie komentowałem poczynania wielu jutuberów, ale żaden nie ma tu tak wielu bezgranicznie oddanych fanów jak Cash. Napiszesz coś co im nie podoba się na jego temat i już jadą w komentarzach, wyzywając autora nieprzychylnego Cashowi wpisu/komentarza od najgorszych. I to dosłownie dziesiątki, wręcz setki wykopków. Są w Casha zapatrzeni jak w bożka, a tacy jak my łamią w ich oczach
pelt - >dokładnie, coś tu aktywne bojówki obrony ch*jowego contentu
@JanParowka: Na w...

źródło: comment_1650452658S1bPamDrbsTxMrZlkQzic9.jpg

Pobierz