Wpis z mikrobloga

@dizel81: Każdy wykopek sobie może odpowiedzieć na pytanie "Czy wyjeżdzając z Polski do Kambodży(załóżmy podoba ci się Kambodża) chciałbyś żyć w mieszkaniu o takim standardzie jak Zygmunta lub podobnym oraz bez ubezpieczenia zdrowotnego?" Wtedy $600 Zygmunta które wafa tak lubi grzać jakoś się nie klei
@theLPD: odpowiadać mi? szkoda że jak mi odpowiadasz to mnie nie oznaczasz ¯\_(ツ)_/¯ boisz się mnie? ja tylko udaję złego, tak naprawdę jestem bardzo miłym i łagodnym człowiekiem. mam rozumieć że twój debilizm wynika tylko z czystej złośliwości?
@wataf666: nie mam obowiązku kogokolwiek oznaczać to raz, na wykopie piszę jak mi się podoba i #!$%@? ci do tego panie zasadniczy, dwa odpowiadałem ci wielokrotnie i za każdym razem się złościsz :) a trzy to odjeżdzasz od meritum w osobiste pogawędki bo #!$%@? z tym Zygmuntem a ja cię wyjaśniam, że za $600 to cię na gówno stać i tyle. Ty ciągle grzejesz temat a ja mogę ciągle ci się
@Kroledyp: o takiej, że $600 w Kambodży to jest bieda a nie życie i opinia z emeryta z Polski nie jest miarodajna, skoro to nie jest merytoryka to lepszej nie mam. widocznie gify od wafy to dla ciebie większa merytoryka.
@theLPD: Byku ale Ja też byłem w Kambodży miesiąc więc mnie w #!$%@? nie rób i żyłem na poziomie: typu mój wynajmowany pojazd stał pod drzwiami z tyłu był basen, zapas klapek i jedzenia z Kambo pod korek i na to wszystko wydałem 607$ wliczając w to swoją fanaberię i jazdę do miasta obok i kupienia kanapek z mc
@Kroledyp: To że mamy inne opinie to nie brak merytoryki który mi zarzucasz
Były tu opinie osób mieszkających w Azji, chyba roo-bin i z całym szacunkiem ale różniły się od twojej, druga rzecz Zygmunt mówi 600 dolców i jego standard życia jest słaby, słabe mieszkanie, brak ubezpieczenia. Jeśli tak wygląda życie za 600 dolców to chyba nie o to chodzi. Skoro za $600 można tak fajnie żyć jak ty przez miesiąc
@theLPD: chopie, o jakiej merytoryce ty piszesz? o takiej?

@wataf666: po co, jak mogę ci odpowiadać i obserwować jak się złościsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


czy o takiej?

@wataf666: nie mam obowiązku kogokolwiek oznaczać to raz, na wykopie piszę jak mi się podoba i #!$%@? ci do tego panie zasadniczy, dwa odpowiadałem ci wielokrotnie i za każdym razem się złościsz :)


atakujesz mnie często i