Wpis z mikrobloga

ale to pokazuje jak ograniczony jest segment "woke contentu", czyli inaczej mówiąc, jak bardzo nadreprezentowane są tego typu treści w stosunku do faktycznego popytu na nie.


@broczapa: Gdzie niby to jest pokazane? xD
  • Odpowiedz
@Aokx: Czy możesz zdefiniować "woke content"? Czym treści na Netfliksie różnią się od HBO i Amazona? Płaciłem za każdy z nich przez pewien czas i nie widzę zasadniczej różnicy. Chociaż muszę przyznać, że niewiele oglądam.
  • Odpowiedz
@rzep: to luźne przemyślenie porównawcze poszczególnych serwisów, gdzie za te najbardziej woke uznałem netflix i disney, z których ten drugi obecnie jest w ofensywie jeśli chodzi o gospodorowanie rynku. Cały rynek odjeżdża netflixowi, który swoimi działaniami i ogłoszeniami robi gaszenie ognia benzyną, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Sam mam subskrypcję netflixa i patrząc na obecną ofertę i snując jakieś przypuszczenia na przyszłośc, to mocno rozwazam rezygnacje, co jest oczywiście dowodem anegdotycznym,
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx Od jakiegoś czasu tam nic nowego ciekawego się nie pojawia. Mam wrażenie, że coraz więcej jest jakiegoś hiszpańskojęzycznego gówna. Wczoraj oglądałem chyba nowy ich film "Wybieraj albo umieraj" pomysł spoko ale jak to Netflix wykonanie beznadziejne. Podobnie ta nasza produkcja "Krakowskie potwory" słabe.
  • Odpowiedz
to luźne przemyślenie porównawcze poszczególnych serwisów, gdzie za te najbardziej woke uznałem netflix i disney, z których ten drugi obecnie jest w ofensywie jeśli chodzi o gospodorowanie rynku.


@broczapa: Aha, a Apple TV nie jest woke? Amazon Prime też nie? xD

Wszyscy ci giganci przez wykopowe prawactwo są regularnie wyzywani za bycie "lewackimi firmami".
  • Odpowiedz
@rzep: z apple nie korzystałem, z każdego innego serwisu już tak i moje wrażenia masz opisane powyżej. Jeszcze na koniec o siebie dodam, że fakt, iż każdy serwis jest w pewnym stopniu skoncentrowany na dany segment rynku nie oznacza, że każdy ma na niego tę samą ekspozycję.
  • Odpowiedz
@Aokx: tak tak, tak jak Korwin 10 lat temu pieprzyl, ze za 10 lat w takiej Szwecji beda rządzić muzlumanie. Jak się nie sprawdzilo to ostatnio gadał u stanowskiego o 40 latach. Osoby twojego pokoju tez beda wiecznie ten termin ostatecznego zwyciestwa muzlumanow przekladac xD
  • Odpowiedz
D-----------e się o wake content jestem w stanie zrozumieć, bo nie każdy chce oglądać jak facet z facetem bierze slub albo czarnoskórego w filmie. Ale p-------------e sie o ograniczenie dzielenia konta to już trzeba mieć gwóźdź w mózgu xD
  • Odpowiedz
z apple nie korzystałem, z każdego innego serwisu już tak i moje wrażenia masz opisane powyżej. Jeszcze na koniec o siebie dodam, że fakt, iż każdy serwis jest w pewnym stopniu skoncentrowany na dany segment rynku nie oznacza, że każdy ma na niego tę samą ekspozycję.


@broczapa: Wszystkie te serwisy mają podobną ilość "woke", bo to jest standard na zachodzie.

Liczba subskrybentów NFLX wyhamowała, dlatego właśnie, że:
1) Skończył się COVID
rzep - > z apple nie korzystałem, z każdego innego serwisu już tak i moje wrażenia ma...

źródło: comment_1650452147AbnC21tuiKca7JqVZvjAbr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: wszystkie serwisy są woke, ale wsród nich można próbować wyróżnić te mniej i bardziej woke. Co do netflix, to mam wrażenie że tam proces decyzyjny jest zależny od wykresu "more woke x more woke". Definiowanie się przez pryzmat może i relatywnie dużej, ale jednak bardzo specyficznej niszy rynkowej, nie jest imo najlepsze, ale kto miał rację okaże się za kilka lat.

Ciezko się też nie zgodzic sie z tym
  • Odpowiedz