Wpis z mikrobloga

@Zulf: To Seat Leon Cupra, Cupra Leon to już inny model. Dużo nie dużo, myślę, że około 15-20K? Downpipe ze sportowym katalizatorem, intercooler, turbina i program skrzyni + silnika. Gość u mnie w mieście ma Octavię z tym silnikiem na 500KM :P
@Zulf: Oglądałem i tu jest już rakieta, ja na razie nic nie planuję, trzeba trochę znowu odłożyć i wtedy będę myślał nad jakimś stage1+ intercooler może okolice 400 wyjdą.
@Trusky92 tak jest, nie zagina czasoprzestrzeni ale potrafi napsuc krwi grupie 'premjum' ;) ale czas na zmiany i muszę się streszczac. Ten Leon ma podwojne wtryskiwacze? ( Problem z nagarem ich wtedy nie dotyczy ).
@Trusky92: Ojjj tak, pamietam jak się czaiłem na swoją zabawkę i to piękne uczucie jak udało się upolować () u mnie taki sam banan na ryju po prawie 2 latach od kupna, szerokości życzę i takiej samej radości z gabloty!

PS. jak reflektory, maska i zderzak w dobrym stanie to polecam okleić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak z kasą
@siadaj_Kulson to w sumie wystarczy obejrzeć co coobcio robi z 2.0 TFSI 211km, 400km wychodzi bez większych problemów.

Tylko trzeba wszystko ogarnąć, jak już daje się większy IC i przerabia dolot to od razu trzeba robić wydech żeby nie był słabym ogniwem. Przy okazji trzeba zrobić program skrzyni żeby ogarniała większą moc bez lagów.