Wpis z mikrobloga

Czy planujecie odwiedzić Rosję po tym wszystkim? Myślę, że wiele osób uzmysłowiło sobie teraz, że to atrakcyjny kierunek na następne wakacje. Niewiele krajów na świecie może poszczycić się tak wspaniałą, nietkniętą przez człowieka przyrodą. Rosyjskie miasta nie są gorsze. Moskwa i Sankt Petersburg to nowoczesne europejskie miasta, bardzo ważne dla światowej kultury. Sądzę, że każdy chciałby odwiedzić Ermitaż, bądź stanąć na Placu Czerwonym.
#ukraina #rosja #wojna
  • 21
@OpolskiGrzyb: Biorąc przykład Polski oraz powierzchnię, to raczej jechać tam po to żeby na tyle km^2 całego kraju zwiedzać a nasz kraj, troche lipton jest, masz u nas każde w sumie miasto jako stolica województwa, i one wszystkie mają jakieś regionalne rzeczy i tradycje, pomijam fakt że można sobie pójść i spróbować regionalnej kuchni czy nawet mieć kibel w jakimś pensjonacie, chciałbyś pojechać do ludobójców zwiedzić 3 miasta ogarnięte propagandą do
Czy planujecie odwiedzić Rosję po tym wszystkim?


@OpolskiGrzyb: tak, tylko "wszystkim" definiuję jako zmianę władzy na Kremlu i ogarnięcie przestępczości w Rosji
podział na mniejsze suwerenne państwa też jest ok
@OpolskiGrzyb: Chciałem kiedyś pojechać na Naszestwie, chyba obecnie największy festiwal rockowy w Rosji, ale impreza jest od wielu lat z silnie zaznaczoną obecnością armii i po 2014 roku odpuściłem plany.