Wpis z mikrobloga

@Fiber: no i widzisz, ty nie chcesz pomocy. Ty chcesz sobie poutyskiwać po prostu na tego #!$%@? node'a, na tych #!$%@? ludzi, przez których musisz grzebać w tym gównie, na tych #!$%@? lewaków (tak, patrzyłem na twój profil w międzyczasie). Cały świat przeciwko tobie. Ale sam z siebie to nic nie powiesz, tylko jak płatek śniegu czekasz na gotowe XD

Teraz to już serio się zastanawiam, jak ty pracę dostałeś z
  • Odpowiedz
#!$%@? gościu czy ty naprawdę oczekiwałeś że ci wyśle całą paczkę z programem?


@Fiber: ale to ty coś wymyślasz. Napisałem ci, że powinieneś sobie zgrepować "inspect". Wystarczyłoby wtedy wysłać kawałek kodu, gdzie prawdopodobnie znajduje się błąd.

Jesteś albo #!$%@? albo niespełna rozumu


Mocne słowa jak na człowieka, który otrzymuje rady, które mogą go przybliżyć do odpowiedzi i zamiast podziękować i uściślić, co jest nie tak, to zaczyna się ciskać jak panienka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biauek_jak_mogles: dzięki za info. Mam Sony, nie Xiaomi ale wiem, że mógłbym to zniknąć wyłączając oszczędzanie energii dla microg. Ale po co mi na zjadać baterię - znaczy co daje/robi microg?
  • Odpowiedz
@zwei: Pucuj gałe, nie masz nic do wniesienia w temacie to na #!$%@? piszesz? Chcesz sobie statystyki na mikro podbić bo przegrywie w niczym innym nie przodujesz oprócz tego że masz konto na tym #!$%@? portalu od 5lat?
  • Odpowiedz
@Leniek: Co tu się dzieje w tym wątku w ogóle xD Na dodatek gość dostał rozwiązanie problemu w jednym z komentarzy i nawet nie zauważył, taki zacietrzewiony :D
  • Odpowiedz