Wpis z mikrobloga

  • 197
@zwei: Chłop niesamowity XD. Myśli, że na tagu przebywa jakiś jasnowidz albo wróżka i bazując na krótkim, niewiele znaczącym komunikacie powie mu o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Fiber: kto się zesrał ten się zesrał, żebyś się nie zbłaźnił totalnie zachowam całego screenshota dla siebie xD Dostałbyś pomoc, jakbyś nie był bucem i się troszkę uspokoił.
  • Odpowiedz
@Fiber: no ale co on miał napisać, jak w pińcetnym poście gównoburzy podajesz dopiero drugi szczegół tego, co cię spotkało? Jeszcze żeby cokolwiek z tych dwóch szczegółów dało się wywnioskować.
  • Odpowiedz
że nodejs jest wykorzystywany głównie jako server pominął.

@Fiber: nodejs może być wykorzystywany między innymi jako serwer http, ale czy Ty gdzieś o tym wspominałeś? ja na przykład używam go głównie do przetwarzania danych, scrapowania informacji oraz jako różnego rodzaju proxy.
jak kolega wyżej wspominał - zachowujesz się jakby na tagu przebywał jakiś jasnowidz albo wróżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zwei: w pieńcetnym? XD Wątek miał może z 10 komentarzy max, pomijam to kto zachował się jak buc, gdy zamiast odpowiedzieć jak człowiek odpisałeś mi "Jakim cudem dostałeś robotę w NodeJS", odpowiedź w stylu eketrody. Potem odpisałem ci że w tym nie robię i obraziłem twój najlepszy język to popuściłeś.
  • Odpowiedz
o, widzę że masz też tą upierdliwą notyfikację z microg, po co w ogóle jest ta apka? YouTube Vanced przecież działa ok również gdy jest nieaktywna.


@szpongiel: musisz wyłączyć oszczędzanie energii i rozszerzenia miui w developer tools (jesli masz xiaomi) to info zniknie. to w miarę nowy telefon i zawsze zapominam to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potem odpisałem ci że w tym nie robię i obraziłem twój najlepszy język to popuściłeś.


@Fiber: xD popuściłem, jak zasugerowałem, że chciałbym ci pomóc, jak zaproponowałem ci, żebyś napisał na priv czy jak zaproponowałem możliwy sposób na znalezienie kawałka kodu odpowiedzialnego za problem? Bo łącznie w wątku napisałem dokładnie dwa posty, z czego pierwszy zacytowałeś
  • Odpowiedz
@zwei: Ok, dobry z ciebie człowiek jeśli chciałes zebym ci wyslal w zipie spakowaną całą appkę i byś analizował gdzie jest problem, w tym że nie odpaliłbyś jej bez 3 innych paczek, któe też bym ci musiał dosłać xD
  • Odpowiedz
@Fiber: Gdzieś w package.json masz bibliotekę przystosowaną tylko do przeglądarki. Niemniej jednak beka z Ciebie, bo bucowatość masz jakbyś programował w Fortranie dla banku, a nie #!$%@? w JavaScript.
  • Odpowiedz