Wpis z mikrobloga

@bobikufel: Ruskie się nie bali, to Trump USA chciał odciągnąć rosję od Chin, i przeciągnąć ją na swoją stronę w konflikcie USA - Chiny. Tak długo jak była na to choćby iskierka nadziei, tak długo Trump był gotowy robić laskę putinowi pod jego długim stołem. Ot biznesmen robiący biznes, jak to powiedział.I myślę że gdyby trzeba było to nie miałby skrupułów oddać za to ruskim Ukrainy.
@ghostciu: @aegispolis: @pawelczixd:
Macie racje
ALE
4 rzeczy nie dają mi spokoju i mącą w moich oczach trumpowy pozytywyzm
-spotkanie z KIMEM z północnej korei
-ciskanie na chiny
-bul dupy skrajnej lewicy którą uważam za toksyczną(równiez skrajną prawice mam za taką)
-brak trollingu protrumpowego z farm troli ruskich(nie przypominam sobie lub co gorsza nawet nie zauważyłem)
@bobikufel: To jest zupełnie spójne z tym, o czym ja mówiłem. No to po kolei:

-spotkanie z KIMEM z północnej korei

Które właściwie znaczy według ciebie co? Była po prostu koniunktura, bo Kim przestał tak straszyć bombardowaniem, chciał wydoić trochę pomocy, dogadali się i tyle. A że Trump jak każda konserwa autokratów lubi i szanuje, no to tym badziej prawdopodobne.

-ciskanie na chiny


To jest zupełnie spójne ze strategią wyjścia z
@aegispolis:
kapitol powoli wychodzi na jaw że to akcja lewicowa. Ale to że to goryle i czy poszli sami czy dali sie zmanipulować to juz nie ważne i tak dzbany.
Poza tym skrajna prawica o której mówisz ty a skrajna prawica o której mówie ja to zupełne inne skrajności.

Co do "od prawa do lewa" to się nie zgadzam. Ale tutaj nie znajdziemy raczej wspólnego języka

Z resztą czyli kimem/trollingiem/pacyfikiem mozesz
apitol powoli wychodzi na jaw że to akcja lewicowa.


@bobikufel: co xD Przecież to Trump do tego nawoływał xD

Poza tym skrajna prawica o której mówisz ty a skrajna prawica o której mówie ja to zupełne inne skrajności.


@bobikufel: No właśnie, ja mówię o rzeczywistości, a ty o przesuwaniu okna Overtona, aby twoje skrajności się zmieściły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do "od prawa do lewa"
przesuwaniu okna Overtona

Nie zgadzasz się z czym, z faktami?

Chyba, że uznajesz wszystkich dookoła za skrajną lewicę


@aegispolis: rozciągania, nie przesuwania. ale jak pisałem się w tym temacie nie dogadamy
Jestem anty w kolejności
PIS
KONFA
PO
SLD
Ruskie się nie bali, to Trump USA chciał odciągnąć rosję od Chin, i przeciągnąć ją na swoją stronę w konflikcie USA - Chiny. Tak długo jak była na to choćby iskierka nadziei, tak długo Trump był gotowy robić laskę putinowi pod jego długim stołem. Ot biznesmen robiący biznes, jak to powiedział.I myślę że gdyby trzeba było to nie miałby skrupułów oddać za to ruskim Ukrainy.


@ghostciu: Może Biden też chce odciągnąć
@Nieszkodnik: To też nie takie oczywiste, bo jakoś nie umiem sobie wyobrazić żeby Ukraińcy się tak łatwo pogodzili z wizja życia pod kacapskim butem, ale bez pomocy zachodu to faktycznie mogło być tak jak i ruscy i niemieccy politycy chcieli, 2 dni i po wojnie. Pewne jest tylko że dzisiaj byłoby już po wszystkim, a my żylibyśmy już w innym świecie i czytali zupełnie inne newsy.
@Nieszkodnik: Bo teraz rosja układa się z Chinami więc i nie ma co już się patyczkować, gdyby była szansa że rosja się od Chin odwróci to Trump mówiłby zupełnie inne rzeczy... W polityce liczy się tylko bieżący interes państwa, zmieniają się warunki to i zmienia się narracja.