Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nietypowy problem. Mieszkamy z żoną w Kopenhadze od 2015 roku. Dawno coś mi z tyłu głowy chodziło, że ona nie jest ze mną szczera.
Życzliwych ludzi nie brakuje i dostałem z nieznanego mi numeru telefonu MMSa z kadrem z filmu. Przedstawia akt seksualny i jest na nim kobieta z profilu i widoczna męska ręka z zegarkiem i tatuażem na dłoni. Zdjęcie podpisano w jeżyku duńskim - "2016 rok, zobacz co robiła twoja żona". Nic bym z tego nie robił gdyby nie fakt, że ta kobieta z kadru to jak skóra zdjęta z mojej żony.

Czy istnieje możliwość aby jakoś wyszukać wideo? Sztuczna inteligencja itd? dodam, że mam wrażenie, że żona "ogłaszała" się na jakiś portalach do tego celu służących. Nie znam takich - pytałem kolegów też nie znają- ale wydaje mi się, że to raczej ze wstydu nie chcą się podzielić informacją. Mam wrażenie też, że wszyscy dookoła wiedzą tylko nie ja :(

Kadr mogę wysłać na PW jeżeli ktoś umie namierzyć wideo w internecie po jednym kadrze lub widocznej tam niewyraźnej twarzy lub po zegarku czy tatuażu (dość charakterystycznym).

Dziękuję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625dc8fa77ac277f47a71988
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz