Wpis z mikrobloga

@mahometgej: wygląda wspaniale, ale na chwilę obecną to nie na moją kieszeń niestety. ale zapisuję nazwę, jak będę bogatsza, to sobie kupię :)

@romo86: alkochińczyk ma tyle ładniejszych wersji ;p

@kubusxd: właśnie skłaniam się coraz bardziej ku temu, cena jest okej, opis jest okej, no i jeszcze polecone na mirku, to już w ogóle rekomendacja :P
Jaki przedział cenowy Cię interesuje? Bo mogę polecić Ci RUNEBOUND, które sam niebawem zakupię ok. 130 pln. I tańszą nowość czyli "Król i Zabójcy". Gra na szybkie, dynamiczne rozgrywki ok. 65pln
@mahometgej: No ja mam tą najnowszą, czwartą. Póki co mam Zniwiarza ale poluję na miasto. Sklep u mnie w mieście ma mieć po jutrze to zakupuję. Zdarzało mi się z żoną jedną partię rozegrać w 1 godzinę a czasem gramy 4 i dokończamy na 2 dzień :D Uwielbiam ten tytuł. Jako dziecko też się zagrywałem.
@nietrzymryjskiowczarek: trochę drogo ;/

@DeXteR25: to pierwsze to jednak trochę za dużo (chociaż oczywiście wydaje się najlepsze), drugi tytuł już cenowo wygląda mniej groźnie, a trzeci wspaniale, tylko nie wiem, co sobie brat pomyśli, jak mu podaruję grę pod tytułem "list miłosny" :D ale dzięki, poczytam, porównam i coś wybiorę.