Wpis z mikrobloga

Jak zmasakrować skrajnego prawaka? potwierdzić autentyczność swojej wypowiedzi - oczywiście po tym niewygodny komentarz został usunięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/65063309/jak-zmasakrowac-skrajnego-lewaka-potwierdzic-auten/

Tytuł wpisu już jest niezły - uznał oponenta (działacza organizacji chrześcijańskiej) za SKRAJNEGO lewaka, tylko dlatego, że nie negował naukowych faktów dotyczących LGBT, o których można poczytać np. w stanowiskach APA, PTS czy WHO.

W ogóle @NoJakNieJakTak to jakiś przykład ostrego spier***enia. Dosłownie całość prawackiego kompendium argumentacyjnego na temat LGBT. Przez klika godzin, na każdy argument przedstawia fałszywą dychotomię (tradycyjne porównywanie gejów do pedofili), ad personam, wielokrotne ad naturum, "dowody" anegdotyczne, wielokrotna zmiana tematu, stare dobre teorie spiskowe i oczywiście makabryczna hipokryzja (wszystko co mówi wybrana przeze mnie teoria na dany temat jest prawdziwe, poza tą jedną rzeczą, która mi się nie podoba. Dlaczego? Nie wiem xD)

Jak zwykle straszenie totalitarną cenzurą (nie będzie mógł nazywać gejów pedofilami, straszne) w kraju, w którym żadnej prawnej ochrony osób LGBT nie ma, za to Ziobro chce wprowadzić kary więzienia za wyśmiewanie dogmatów religijnych.

Oczywiście twierdzenie, że nie jest homofobem, bo homofobia to strach, a on się brzydzi. Definicja ze słownika PWN, jak wiadomo, jest lewacka.

Opinie o społeczeństwie ma na podstawie swojego patologicznego otoczenia - nawet nie próbował się odnieść do linkowanych przeze mnie sondaży CBOSu.

Nigdzie, nawet przez pół zdania nie zalinkował jakichkolwiek badań, wielokrotnie się na nie powołując (oczywiście bez autora, tytułu itp.)

Jednymi z nich, były rzekome badania, robione przez lata od wypisania transseksualizmu z listy chorób (co się stało oczywiście pod wpływem lobby LGBT, na co też nie dał żadnych dowodów), na podstawie których w Teksasie zakazano terapii hormonalnej i na podstawie których mnóstwo lekarzy (oczywiście zero nazwisk), chce go po tych latach wpisać z powrotem na listę.

Problem w tym, że on z tej listy zniknął w styczniu tego roku.

Ja natomiast wstawiłem w jednym z komentarzy badania z Harvardu, artykuł z Nature, jeszcze inny ze Scientific American, a na koniec oficjalne stanowisko APA. W tym samym komentarzu obaliłem wszystko, co napisał w poprzednim, punkt po punkcie, cytując zdanie po zdaniu.

Co zrobił? Dokładnie, zesrał się.

co ty pieprzysz za glupoty, wiekszosc nawet nie na temat, na te twoje wysrywy to az mi klawiatury szkoda


"Wysrywy" z Nature i Harvardu xDD.

Cytując jego samego (w oryginale) - przegląd kilkudziesięciu badań z wikipedii to: "twor dla platkow sniegu z nauka nie majacy nic wspolnego" "homopropaganda", bo do prawdziwej nauki (tzn. jego antynaukowych poglądów) to "nawet badan nie trzeba, to jak powiedziec ze biale jest biale".

Zostawiam w jego stronę jego własny cytat o osobach LGBT: "no ale nie dziwie sie bo osoby oblakane powinny siedziec w psychiatryku, nawet sa na calym swiecie psychiatrzy specjalizujacy sie specjalnie w tym zagadnieniu" (swoją drogą ciekawe jacy xD. Wyrzucony ze wszystkich instytucji naukowych Cameron, czy zajmujący się telekinezą magik bez wykształcenia psychiatrycznego van den Aadwerg).

Zgodzę się, że osoby obłąkane powinny siedzieć w paychiatryku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na koniec największy smaczek: gdzieś tam w innym wpisie trollował, że sam jest gejem, oczywiście gardzącym LGBT. I oczywiście tak jak większość gejów, pomimo badań, mówiących kompletnie co innego (przeciwko ruchowi LGBT jest ok. 3% osób LGBT i to w konserwatywnej Polsce). Czyżby syndrom Hoovera ( ͡º ͜ʖ͡º) ?

Kiedyś był jeden kolega gej, potem kilku, potem cała masa, a teraz gejami są już same konserwy (jednocześnie uważające osoby LGBT za ciężko chore psychicznie, jakąkolwiek walkę o ich prawa za totalitarną cenzurę rzekomego lobby, a orientacje seksualne za zaburzenia).

Wołam @Eskim0s bo solidnie zaorał tego zwolennika naukowego płaskoziemstwa. Polecam ogółem cały wątek, bo to, jakiego facet robi z siebie debila jest niewiarygodne.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #naukowcywiary #neuropa #lgbt
Ekspertodniczego - Jak zmasakrować skrajnego prawaka? potwierdzić autentyczność swoje...

źródło: comment_16502790532ZENwyebUdnfDA8W8GLC5q.jpg

Pobierz
  • 26
do tego w tym wpisie jeszcze kłamiesz bo jak mam porównywać gejów do pedofilii skoro sam jestem gejem xD
wy jesteście nie dość że chorzy to jeszcze głupi.

do tego uważasz że jestem konserwom, to nieźle skoro mnie na wykopie codziennie po kilka razy od lewaków wyzywają xD

to tylko potwierdza że ze skrajnym lewactwem nie ma co gadać tak samo jak ze skrajnym prawactwem, trzeba się z nich śmiać.

reszty nie
@NoJakNieJakTak

do tego w tym wpisie jeszcze kłamiesz


Jaka szkoda, że nie możesz tego w żaden sposób udowodnić, bo najpierw pousuwałeś wszystkie moje wpisy, a potem cały wątek, gdy zaczęło to wyglądać jak rozmowa schizofrenika samego ze sobą ( ͡º ͜ʖ͡º)

bo jak mam porównywać gejów do pedofilii


Nie ważne jak, ważne, że to zrobiłeś. Prawdopodobnie kłamiesz albo masz zaburzone poczucie własnej wartości. A konkretniej - przedstawiłeś
@Ekspert_od_niczego: bla, ba bla.. nie chce mi się już, ja swoje, ty swoje - osoby zmeniające płeć w zależności od humoru i chęci nie są i nigdy normalne nie będą, skoro to nie jest choroba to schizofrenia też nie

(i jest to świetny przykład, 10 na 10 bo shizofrenia jest mniej widoczna i mniej inwazyjna)

ale skoro wyszło że jednak jestem konserwą to może teraz Kleo będziecie chciała ze mną przesiąkać
N.....k - @Ekspertodniczego: bla, ba bla.. nie chce mi się już, ja swoje, ty swoje - ...

źródło: comment_165030998820dopP9eZ2k4fNI8aL5wkD.jpg

Pobierz
@NoJakNieJakTak Ale to błędny podpis. Ja nie mam lewicowych poglądów. Jeśli mam, to je wymień, bo ja sam nie potrafię. Jestem kapitalistą, wyznawcą wolnego rynku i własności prywatnej, szanuję tradycje, a w testach wychodzi mi umiarkowany konserwatyzm. Jako libertarianin nie lubię jednej osi prawica-lewica, ale jeśli już, to jestem centroprawakiem.

Nie, nie uważam, że osoba uznająca się za czołg bojowy typu abrams jest zdrowa psychicznie xD.

A płynność płciowa to kwestia czysto
Nie, nie uważam, że osoba uznająca się za czołg bojowy typu abrams jest zdrowa psychicznie xD.


@Ekspert_od_niczego: no to chyba kłóciłeś się ze mną na temat na który uważasz tak jak ja

W sensie Mariusz? Obrzydliwość.


o ty nietolerancyjny fobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NoJakNieJakTak

no to chyba kłóciłeś się ze mną na temat na który uważasz tak jak ja,


Ale nie manipuluj xD. Ty uważasz, że tożsamość płciowa = cechy biologiczne, a to nieprawda.

Jeśli ktoś faktycznie uznałby, że nagle wyrosły mu gonady odmiennej płci, to byłby to przypadek patologiczny.

Jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z funkcjonowania swojego ciała i przyjmuje dla wygody/lepszego samopoczucia tożsamość, jaka mu odpowiada, to jest to kwestia jego woli.

o
Ale nie manipuluj


@Ekspert_od_niczego: nie manipuluje, to twoje słowa

ja nie biore pod uwagę nawet czegoś takiego jak "tożsamość płciowa" bo tym tropem można się czuć dowolnie w dowolnym momencie, ludzki mózg może wykreować projekcje na potrzebe czasu w dowolnym temacie.

Nie toleruję konfederatów


to nas akurat łączy xD ale bez nich byłoby smutno :(
@NoJakNieJakTak

ja nie biore pod uwagę nawet czegoś takiego jak "tożsamość płciowa"


A szkoda, bo jej istnienie jest naukowo udowodnione. Chociażby w badaniach, które usunąłeś. I nie są one z katedry gender studies uniwersytetu w Białymstoku.

bo tym tropem można się czuć dowolnie w dowolnym momencie


I co w tym złego?

to nas akurat łączy


Pewnie łączy nas sporo więcej, ale w przypadku transpłciowości zachowujesz się jak typowo memiczna konserwa z filmów
@Ekspert_od_niczego: szybką zmiane decyzji co do uczuć i nastroju nazywamy chorobą efektywną dwubiegunową
i są na to przepisywane dosyć silne leki i jest to hospitalizowane.

natomiast dowolną zmianę decyzji na takich samych podstawach na temat czegoś znacznie bardziej defaultowego jak płeć nie nazywamy chorobą bo... bo nie, bo to jest tożsamość płciowa i ch*j xD
@NoJakNieJakTak

szybką zmiane decyzji co do uczuć i nastroju nazywamy chorobą efektywną dwubiegunową


Chyba afektywną? Ale nie nazywamy. To są jedynie objawy tej choroby, które wcale nie muszą z niej wynikać. Tak jak kaszel nie musi wynikać z przeziębienia, a niski wzrost - z achondroplazji.

Zaburzenia afektywne dwubiegunowe, choroba afektywna dwubiegunowa (ChAD), psychoza maniakalno-depresyjna, cyklofrenia – grupa nawracających zaburzeń psychicznych, w przebiegu których występują zespoły depresyjne i maniakalne lub hipomaniakalne,

Nie ma
@NoJakNieJakTak

no dobra, a transy w sportach?


Jestem libertarianinem, w ogóle nie powinno istnieć coś takiego jak zawody sportowe organizowane z pieniędzy publicznych.

A jeśli chodzi o zawody prywatne, to ich szczegółowe zasady powinny być wyłącznie w gestii organizatora. Może sobie dopuszczać nawet gepardy do ścigania się z kobietami, to jego sprawa. Najwyżej nikt nie będzie takiego szajsu oglądał i zbankrutuje.

Wolny rynek znajdzie najlepsze rozwiązanie, a najprawdopodobniej kilka wzajemnie się dopełniających.
@NoJakNieJakTak A nie działa? Wolny rynek doprowadził do najmniejszej biedy w historii, przy jednoczesnym największym dobrobycie, jaki kiedykolwiek miał miejsce.

Ja mówię o rzeczywistości. Jakiekolwiek zawody sportowe z pieniędzy publicznych uważam za absurd i najzwyklejszą kradzież pieniędzy podatników.

To, czy osoby trans będą w nich mogły uczestniczyć razem z osobami nie-trans, czy nie, kompletnie mnie nie obchodzi. Obydwie sytuacje to skrajne patologie, które nie powinny w ogóle mieć miejsca.

Równie dobrze mógłbyś