Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po kawie z ekspresu ciśnieniowego u teściów zakochałem się w kawie na nowo xD
Da się ją pić chwilę po zaparzeniu, świetnie smakuje, no cudo.
Teraz powstaje pytanie, jaki kupić do ok 2,5k zł.
Myślę że dziennie max 5/6 kaw, większość z mlekiem, możliwość personalizacji i zapisywania swoich ustawień też jest dość istotna dla różowego.
Patrząc po wpisach osób takich jak @Kulek1981 skłaniam się bardziej w stronę Krupsa.
Macie jakieś porady co do wyboru jakiegoś konkretnego modelu? Czy iść w Siemensa?
#kawa
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugenot111: gran aroma wybrał bym chętniej. Jest zbyt nowy, więc nie miałem go jeszcze u siebie, ale wygląda bardziej wytrzymałe i ma bardzo bogate menu napojów i personalizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WarmWeather: Miras u mnie wybór padł na Saeco GranAroma 6582/30, taki Philips tylko bardziejszy.
Jakbyś Ty lub ktoś z rodziny miał konto w ING to tam można dostać 35% zniżki na niego i wychodzi 2700 więc dość dobra cena w porównaniu do zwykłych marketów ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WarmWeather: ING ma taką zakładkę z rabatami dla ich klientów po prostu, więc przez np apke banku wchodzisz sobie w zakładkę i tam masz pule różnych zniżek w tym właśnie na sprzęt AGD od Philipsa, są modele zarówno od samego Philipsa jak i Saeco, na wszystkie jest 35% zniżki i faktycznie dość spoko cenowo to wychodzi
@Hugenot111: @WarmWeather: Panowie i jak ta GranAroma? Zadowoleni? Bo mam podobny dylemat i zastanawiam się między nią a Philipsem. Z racji że lubię jakie jest dużo opcji to chyba bym poszedł w GranAroma deluxe, czytałem gdzieś ze słaba piankę do kawy robi, prawda to?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilqu88: Wg mnie lepszą, elegancko pieni, lepiej niż Philips od teściów bo u nich czasem są duże bańki w piance.
Działa super, bezawaryjnie, łatwo utrzymać w czystości, kupiłbym drugi raz:)
@wilqu88 mega! Kawa wychodzi od 4 miesięcy tak samo zajebista, wszystko ładnie pieni, utrzymanie tego w czystości i serwisowanie bardzo proste, na razie nic się z tym nie dzieje. Eksploatacja też na spoko poziomie. Filtr założyłem 4 miesiące temu, twardość wody na najwyższym poziomie i mam jeszcze 20% filtru. Nie żałuję ani złotówki ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Hugenot111 dzięki za poleconko, smacznej kawusi
@Hugenot111 ale napiszę też parę uwag na plus i na minus, bo idealny nie jest, lecz w mojej opinii są to pierdoły które w żaden sposób nie dyskwalifikują tego urządzenia.

Na plus to wyciszona pokrywa od pojemnika na kawę od góry, ekspres nie należy do super cichych, to na pewno, ale zarówno ja jak robię kawę to kobieta nic nie słyszy, a ma delikatny sen, i ja nie słyszę jak ona robi