Wpis z mikrobloga

#pieniadze #oszczedzanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podroze
Zbliża się mój urlop, dawno nigdzie nie byłem i pomyślałem, że gdzieś pojadę. W miejsce gdzie od lat chciałem pojechać - do Norwegii. Wychodzi mi jakieś 1500-1700 zł za trzy dni. No i mnie zaczyna gryźć, że kurde trochę dużo i może zrezygnować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy pieniądze wydawane na podróże turystyczne to strata pieniędzy waszym zdaniem? Można te pieniądze lepiej spożytkować (poza poczuciem komfortu większej poduszki finansowej)?

Wydawanie pieniędzy na podróże to strata pieniędzy?

  • Tak. 14.1% (234)
  • Nie. 85.9% (1428)

Oddanych głosów: 1662

  • 70
  • Odpowiedz
@pusiux: Rozczaruje cię ale wschód slonca z Kopca Kraka i wschód slonca na Wadi Rum to nadal ten sam wschód slonca i w obu przypadkach siedzisz podjarany, tak samo jak wrażenie robi na tobie burza w Pcimiu i Chicago.

Problemem większość ludzi jest to ze nie doceniają tego co maja zaraz pod nosem i wyolbrzymiają to po co musieli się #!$%@? na drugi koniec świata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awitampanstwa: można po taniości podróżować, z namiotem, albo śpiąc po tańszych lokalach, wspomnień nikt Ci nie zabierze. Sam bym chciał jak najwięcej podróżować, chce zarabiac więcej hajsu aby mieć więcej czasu wolnego na podróże xD
  • Odpowiedz