Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕʔ miałam wtedy 17 lat i całe życie przed sobą

Najgorsze, że czekałam dwa lata i mi się nie oświadczył więc go rzuciłam...a on wczoraj napisał że ciągle o mnie myśli () a ja odczytałam i nic nie odpisałam (òóˇ)
jmuhha - Pamiętam jak niebieski zrobił mi zdjecie 3 lata temu na balkonie. ʕ•ᴥ•ʔ miał...

źródło: comment_1650256822KWotdSBjMNq9Sa0wEUWEVB.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MArcinnn96 i czy to prosto bez papierka? Któreś z nas zamknie działalność to jest bez ubezpieczenia medycznego. Żadne z nas nie może podpiąć pod swoje ubezpieczenie partnera, można tylko małżonka. Wrócę na etat to znowu ubezpieczenie na życie obejmuje np śmierć czy chorobę w rodzinie, a konkubinat to nie rodzina...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Laszl0: @ZnajomyTwojejZony:

Logika wykopków:

Laska lat 30 cipsko #!$%@? "muszę się ustatkować" wykopki: hahahahahah ale debilka

Laska lat 19 chcę wziąć ślub i być z tym pierwszym do końca życia / wykopki: hahahahaha całe życie zmarnować, trzeba się WYSZUMIEĆ
  • Odpowiedz
I chciałabym być po prostu żona a nie konkubiną i odebrać kiczowaty medal pięćdziesięciolecia małżeństwa od urzędu miasta.


@kt13: przecież pewnie go puścisz bokiem po roku lub dwóch.
Dziedziczenie - aż tak Tobie zależy na Jego pieniądzach?
  • Odpowiedz