Wpis z mikrobloga

Dobra, bo już nie mogę czytać tych wysrywów w stylu "kobiety na tinderze to zupełnie inny gatunek kobiet" np ten ostatni:

@skitarii

@NadmiarNiedoboru: na tinderze jest kilka razy więcej facetów niż kobiet. Więc twierdzenie, że kobieta na tinderze to ten sam gatunek co poza tinderem, ma tyle sensu, co mówienie że Chad to ten sam gatunek człowieka co przegryw.

Może i ten sam, ale w obu przypadkach mamy do czynienia ze znacznym podbiciem ego przez powodzenie.

I nie, nie prawie każda wolna kobieta ma tindera. Ma go wciąż mniejszość.


Przedstawię więc wam jaka jest prawda

według: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/media_i_pr/tinder-dla-marek,b1148074946
W Polsce Tinder ma ponad 730 tys. użytkowników, z których większość stanowią mężczyźni (66%). To przede wszystkim osoby młode (51% jest w wieku 18-24 lata; 37% z przedziału 25-34 lata), mieszkańcy dużych miast.

Z czego trzeba wziąć pod uwagę, że 2020 to początek pandemii i użytkowników przybyło naprawdę sporo, obecnie to na 100% ze 2 miliony użytkowników, jednakże proporcje pozostały te same: 66% to faceci, 33% to kobiety.

2 mln z czego 66% to faceci to daje 1,3 miliona facetów i 700k kobiet (w przybliżeniu)

Według danych GUSu (możecie sobie to łatwo wygooglować) kobiety w wieku rozrodczym 15-49 to 5,2 miliona kobiet

Z czego jakieś 80% kobiet jest w związku - to daje nam jakiś milion singielek w wieku 15-49

Jeżeli mamy 700k kobiet na tinderze i 1 milion jest singielkami ogólnie to wychodzi na to, że na tinderze jest 70% ogołu polskich singielek, natomiast 30% singielek nie ma tindera (oczywiście jakaś tam część kobiet w związku tez ma tindera i chce wymienić faceta na lepszy model, ale to są marginalne wartości, więc być może 65% singielek ma tindera + 5% to kobiety w związku, a 35% singielek nie ma)

Co pokazuje że skala MŁODYCH kobiet na tinderze jest olbrzymia.

A jeszcze weźmy pod uwagę fakt, że kobiety starszej daty 35-49 zazwyczaj nie są tak obcykane w tinder i technologie ogólnie rzecz biorąc. Więc finalnie jakieś 80% kobiet singielek w wieku 15-30 lat ma tindera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) To są dokładnie te same kobiety, które spotykacie w pracy, szkole, studiach, siłowni, basenie, kinie. To są wasze wolne: kuzynki, siostry, ciotki, koleżanki, psiapsie.

Co do facetów - facetów w wieku 15-49 zapewne jest jakieś 5,5 mln (nie było danych w GUSie, ale dysproporcja jest na korzyść kobiet, więc doliczamy 300k)

Z czego 80% mniej więcej jest w związkach, 20% single to daje jakieś 1,2 miliona singli.

Z czego - jakiś % facetów w związkach to beciaki i nie ruchają, bo żona/partnerka nie daje d00py nieatrakcyjnemu zakolakowi/łysolowi, więc zajęci również mają tindera bo chcą zaruchać

Na tinderze mamy 1,3 mln facetów, w rzeczywistości 1,2 mln facetów w wieku 1-49 to single, z czego nie każdy facet singiel musi mieć tindera. Wychodzi więc około 1mln facetów singli - ma tindera, 200k singli nie ma. Pozostałe 300k z 1,3mln facetów na tinderze to faceci w związkach

Skończcie więc gadać jakieś bzdury, że na tinderze jest tylko jakieś 10% kobiet, skoro praktycznie każda młoda i atrakcyjna singielka 15-30 ma tindera. W dodatku żadna kobieta nie doceni faceta 4/10 - 170cm zakolaka po 30stce, zarabiającego 10k miesiecznie, mającego samochód za 30k i kurnik 50m2 w 15 letnim kredycie, który zbierze się na odwagę i zagada na żywo, skoro na tinderze ma do wyboru - 190cm oskara 7/10 z bujną, gęstą fryzurą, norwood 1, ostra szczena. Oskar, który na 18 urodziny dostał mustanga i chatę 50m2 od rodziców. Oskar, który nie zagadał na żywo tylko na tinderze - laski to nie zrazi w żaden sposób i wybierze Oskara zamiast zakolaka.

Przestańcie wierzyć w #cope

  • 67
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: No i to, że laska w nie ma tindera w danej chwili bo znalazła swoją gałąź której się trzyma nie znaczy, że nie może wyjąć telefonu i go z powrotem aktywować. To jak na GPW. 5% akcji które są danego dnia w obrocie wyznacza cenę pozostałych 95% którymi nikt nie handluje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: czyli mnie wywołujesz do tablicy, a gdy ci odpisuję swoimi argumentami to się zesrywasz i kasujesz mój komentarz? XDD

Trzeba było od razu pisać, że jesteś zaburzonym sp#$&lixem i mnie nie wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skąd to wiesz? Ile znasz takich kobiet na żywo? Zapewne zero XD


@skitarii: gość nie robi tutaj doktoratu, tylko zgrubnie szacuje na podstawie ogólnie dostępnych danych i wylicza stosując - bądź co bądź - metodę naukową. Ty tutaj odwołujesz się do jakiś dowodów anegdotycznych i kończysz ad personam. Ergo przegrałeś typie, #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@skitarii: ale kto powiedział, że mnie obchodzą twoje argumenty? Jesteś przykładem dla innych rozumnych ludzi, że jesteś typowym normikiem - nie myślisz co mówisz, mówisz tylko żeby mówić. Small talk to twoja dziedzina, mnie zostaw wyliczenia
  • Odpowiedz
gość nie robi tutaj doktoratu, tylko zgrubnie szacuje na podstawie ogólnie dostępnych danych i wylicza stosując - bądź co bądź - metodę naukową. Ty tutaj odwołujesz się do jakiś dowodów anegdotycznych i kończysz ad personam. Ergo przegrałeś typie, #!$%@? xD


@CXLV: podawanie danych z dupy, gdy się ich nie zna, a można je sprawdzić, nazywasz metodą naukową? XD

A co do ad personam, to stwierdziłem po prostu fakt wskazujący na to,
  • Odpowiedz
a dwa argumenty w stylu "twój znajomy" albo "do ilu kobiet zagadałeś intzelu" podczas gdy wyciągam dane z GUSU xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Pozytywny_gosc: ja też wyciągnąłem dane z GUSu. I w przeciwieństwie do ciebie, nie odwoływałem się przy tym do innych danych, wyciągniętych tym razem z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale kto powiedział, że mnie obchodzą twoje argumenty? Jesteś przykładem dla innych rozumnych ludzi, że jesteś typowym normikiem - nie myślisz co mówisz, mówisz tylko żeby mówić. Small talk to twoja dziedzina, mnie zostaw wyliczenia


@Pozytywny_gosc: ten twój komentarz jest przykładem dla innych, że jesteś zwykłym sekciarzem.

Rzekomo nie obchodzą cię moje argumenty, ale je kasujesz, żeby panowała jedna wizja rzeczywistości, którą sobie wymyśliłeś. Gdybyś pisał do rozumnych ludzi, to nie
  • Odpowiedz
pytałeś "do ilu kobiet zagadałem" jako twoj najważniejszy argument, nawet jakbym zagadał do 10000 to i tak jest nic przy milionowych danych z gusu


@Pozytywny_gosc: pytałem, bo stwierdziłeś:

skoro praktycznie każda młoda i atrakcyjna singielka 15-30 ma tindera.


Nie podałeś na to żadnych dowodów i ja pokazałem, że to dane z dupy, bo na swoją obronę nie masz nawet argumentu anegdotycznego, mówiącego że znasz dużo takich kobiet i widziałeś, że mają
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: na tinderze jest coraz wiecej młodych polek i myślę, że od jakiegoś czasu zwieksza sie ich liczba bardziej niż mężczyzn.

Spora część postanowiła nabijać tam swojego instagrama (xD, nabijać follow spermiarzami, brawo polki xD, najgorszy sort podludzi bedzie was obserwować) a inna część, również spora szuka poprostu sponsora i widać to po ich opisach no bo jak myślicie, po co one piszą że „lubią podróże”? - bo liczą, że jakiś
  • Odpowiedz
usuwam #!$%@? żeby moderatorzy nie musieli tego robić


@Pozytywny_gosc: przecież tam nie było nic za co moderatorzy mogliby zdjąć tamten komentarz, bo nie ma banów za stwierdzenie, że ktoś nie ma żadnego realnego doświadczenia z płcią przeciwną XD

Po prostu zachowałeś się jak Twitterowa Julka obrażona na fakty i użyłeś słowa "normik" w formie wyzwiska, tak jak Julki używają w tej formie słowa "incel" ( ͡° ͜ʖ ͡°
s.....i - > usuwam #!$%@? żeby moderatorzy nie musieli tego robić

@Pozytywny_gosc:...

źródło: comment_1650221806i1QtG114GJQ1Wtjz3NEIkY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@skitarii: aha, czyli moje personalne doświadczenie ma być wyznacznikiem globalnego trendu 40 milionowego kraju?

Nawet moje + twoje doświadczenie gówno znaczy, tak samo jak doświadczenia losowych 10 mirków z wykopu. Ogarniasz temat?
  • Odpowiedz
aha, czyli moje personalne doświadczenie ma być wyznacznikiem globalnego trendu 40 milionowego kraju?


@Pozytywny_gosc: nie, ale twoje doświadczenie jest wyznacznikiem tego, że jesteś ostatnim człowiekiem, który powinien szacować dane na temat relacji damsko-męskich.

Nawet moje + twoje doświadczenie gówno znaczy, tak samo jak doświadczenia losowych 10 mirków z wykopu. Ogarniasz temat?


Doskonale to ogarniam. Dlatego nie rozumiem, czemu we wpisie napisałeś tyle danych z dupy odnośnie tego ile kobiet w Polsce
  • Odpowiedz
nie, ale twoje doświadczenie jest wyznacznikiem tego, że jesteś ostatnim człowiekiem, który powinien szacować dane na temat relacji damsko-męskich.


@skitarii: tak, czyli twierdzisz, że tylko chad co zaruchał 100+ lasek może sobie wyciągnąć ogólnodostęopne dane z GUSu + dane odnośnie użytkowników tindera + wyciągnąc prosty logiczny wniosek z trendu XXI wieku odnośnie randkowania?

To że ciebie to przerasta, to jeszcze nie oznacza, że ja nie potrafię wyszukać kilku słów kluczowych w
  • Odpowiedz