Wpis z mikrobloga

Refleksja chłopa już lvl 25 i #nigdy za rękę nie trzymał
Lata mijają, żyję już ćwierć wieku, w moim wieku ludzie potrafili mieć już od paru do parunastu nawet partnerów, zaczynają powoli szukać kogoś na stałe, uczą się czego sami chcą od drugiej osoby w związku metodą prób i błędów. Wiedzą co dla nich działa, a co nie.
A ja? wciąż bardziej obcy.
W sensie nie chcę żeby to wyglądało że się żalę, muszę kawałek #!$%@? psychicznego z siebie wyrzucić dzisiaj.
Przecież zakładając nawet, że mógłbym w przyszłości być w związku, w co, szczerze mówiąc, bardzo wątpię (PDK), to ta druga osoba będzie się czuła przy mnie jak przy raczkującym dziecku. Powszechnie wiadomo że #szaramyszkadlaanonka to spisek żydokomuny mający na celu karmienie łyżeczką z dziurą w środku dobrych chłopaków z tagu. Prędzej się uświadczy zwycięstwa Palestyny w walce o wolność niż takiej mitycznej istoty. Nikt nie przygarnie kogoś kto dopiero raczkuje samemu szukając osoby, która już cokolwiek rozumie.
Porównać to można do bycia potrąconym psychicznie na pasach przez marne geny w dzieciństwie, kalectwo społeczne nieleczone bo niezauważone przez #bluepill wychowanie i silny uszczerbek na zdrowym rozwoju w okresie dorastania mózgu.
Przepraszam że tak powiedziałem i dziękuję za wypowiedź, no na razie o kotek
#przegryw
#blackpill
#redpill
##!$%@?
#wciazsiedziejezyciacud
  • 9