Wpis z mikrobloga

Jako dotychczasowa wyznawczyni #bartosiak zaczynam się niepokoić. Jacek ewidentnie sobie nie radzi z krytyką, wdaje się w pyskówki na poziomie sebków spod bloku, stawia się wszystkim którzy nie wielbią jego geniuszu, generalnie zachowuje się jak gimbus z przerostem ego, na dodatek zaczął się lansować na jakiegoś bieda Mavericka w przykusej skórzanej kurteczce i koszuli w kratę. I wlurwia mnie niemiłosiernie, że na wszystko ma jedną odpowiedź: bo Amerykanie. Bo Amerykanie się z nas śmieją, bo Amerykanie by tego nie kupili, bo ja w Waszyngtonie rozmawiałem z kapitanem Johnem McKluskey’em byłym doradcą US ministry of defence (nasza korespondencja w załączniku) i on powiedział, że polska armia jest cienka jak gatki jego babki. Wniosek - wszyscy jesteście głupi, nikt mnie nie rozumie, w S&F przewidzieliśmy to już 8 lat temu, Polska dąży do katastrofy, tylko ANW jest zdolna bronić granic niepodległej Rzeczypospolitej, Wolski #!$%@? i nawet nie zna angielskiego.

No ewidentnie sodówa uderzyła, ktoś też ma takie obserwacje? Dla mnie jego wiarygodność spadła w ostatnich tygodniach o połowę, zamiast postrzegać go jak eksperta o światowej renomie (jak dotychczas), zaczęłam myśleć o nim jak o niedowartościowanym krzykaczu, który na każdym kroku musi podkreślać jaki to on amerykański, wyluzowany i cool. Nie to co te stare grzyby z polskiej armii, które nie mają za grosz stylówy

#wojna #ukraina #geopolityka
Pobierz kociooka - Jako dotychczasowa wyznawczyni #bartosiak zaczynam się niepokoić. Jacek ew...
źródło: comment_1650213070hqIB6T2hDrszKEzXx66uyC.jpg
  • 63
wdaje się w pyskówki

stawia się wszystkim którzy nie wielbią jego geniuszu

sodówa uderzyła


@kociooka: pewnie zaczyna go powoli irytować że tyle się produkuje a tu nie ma jeszcze jakiegoś rządowego kontraktu na doradztwo dla S&F bo to byłaby nagroda główna - wiadomo książki, wywiady itd to solidna forsa ale prawdziwa kopalnia złota to podłącznie się do państwowego korytka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@guest: no przecież że nie ma tam żadnych ciężkich dywizji, wojna wygląda jak w 1917r. gdzie niemcy sobie jechali a rosjanie nie walczyli tylko liczyli że niemcy zgłupieją jak zobaczą że nikt z nimi nie walczy. Bo o to chodzi w koncepcji Armii Nowego Wzoru. Nie ma w niej przecież zawartych koncepcji na konkretne dywizje ciężkie i konkretny sprzęt aby operował w odpowiednich miejscach i fazach działań.
Cała koncepcja ANW jest