Wpis z mikrobloga

Jeden ze samozwańczych ekspertów twierdził, że Szkolna bez Majora nie przetrwa i nikt nie będzie tego oglądał. Przejrzałem liczbę wyświetleń z trzech ostatnich dni. Tylko jeden film Strusia zbliżył się do 10k (wynik 9,7k). Na Mlecznej Urwie jeden przekroczył 100k wyświetleń, sporo innych filmów ma ponad 50k.

Mlecznym Golem przyciąga około 8-10 razy więcej widzów. Dziwne, bo podobno Nitruś to największa gwiazda uniwersum, a każdy jego film to kopalnia memicznych momentów i takie jaja, że lepiej oglądać z pampersem na tyłku, bo można popuścić ze śmiechu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zabawne jak miłość odbiera nam zdrowe spojrzenie na świat. :)

#kononowicz
  • 15
@cutecatboy: Sam konon nie jest nudny, tylko potrzebuje dobrego redaktora, ale zgadzam się że na dłuższą mete wygodzi najlepiej gdy ma drugą postać do konfrontacji oraz redaktora który to ogarnie i bedzie kierował na dobre tory. Obecnie za kamerą jest troglodyta który gdyby nie to że ma prace i rodzine sam by tam mieszkał w miejsce geremka. @nitrozwierz: A kononoskopie to jeden z najlepszych formatów, tylko tam też trzeba aby
@GeraltBozy: 3 filmy przekroczyły 100k! a na socjalblejdzie ma prawie 6 milionów wyświetlen za ostatni miesiąc.. ile to kasy? /btw, gdyby nie upośledzeni animatorzy us17, to spokojnie konon by trzaskał po 200k 300k na każdym filmiku
kiedyś rozmawiałem ze sławkiem = naprawdę rozmawia się z nim, jak z niekompletnie sprawnym umysłowo. z aronem nie rozmawiałem, ale wystarczy popatrzeć, jak się zachowuje = ZERO polotu..
Mogę się założyć, że jakby ta Mariola
@Midnight_Animal: Kononoskopie były dobre. 5 lat temu. Czemu sradek przestał je wrzucać na mlecznego człowieka? Bo dzisiejsza widownia ma je w dupie. Gdyby nie paczki i inne afery to Konon nie byłby w stanie uciągnąć mlecznego człowieka.

@Nizarlak_Horoszczanski: Większość twoich wpisów mnie dezorientuje. Albo jestem za głupi żeby je zrozumieć, albo ty jakiś uciekinier z Choroszczy xD
@GeraltBozy: @Midnight_Animal: @Menszykovsky: @patyczak95: Rzeczywiście szczyt komizmu Szczudlak przekręcający słowa i mamroczący po alkoholu wysrywy. Obstawiam że 20 % go ogląda bo liczy na ten kultowy #!$%@? na spelunie, i że będzie płakał za powrotem do ojczyzny. Pozostali 80 % to dzieciarnia od obszarów tego typu kanałów, śmiejąca się nawet z pustej ściany jak wyrocznia zasugeruje
@GeraltBozy prawda jest taka, że żaden samemu na dłuższą metę nie wygeneruje dużych odsłon.
Sam Knur to mitomańskie brednie w 40-minutowych expoze dla wyjątkowo zawziętych fanów xd
Sam major to mielenie dziąsłami przez 10 minut, których nawet nie wiem kto ogląda xd

Liczą się dymy. Rudy generuje tyle odsłon bo na każdym filmie jest dymienie z geremkiem, jakby były podobne dymy z majorem i knurem to wyniki byłyby pewnie jeszcze lepsze, bo