Wpis z mikrobloga

Ostatnio podczas premiery Elden Ring w 100 godzin - czyszcząc całą grę na maxa, Platynka
Stwierdziłem, że nadszedł czas zakupić Sekiro - Cudowna gra, więc mogę się pochwalić kolejną Platynka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dark Souls - Także Platynki

Teraz muszę już tylko dorwać PS5 i Demon Souls

#sekiro #darksouls #eldenring
Artorias_x11 - Ostatnio podczas premiery Elden Ring w 100 godzin - czyszcząc całą grę...

źródło: comment_1650204647Rd2Zqbp8PpbPG3T6uMTapG.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Hmm, Czy najtrudniejsza? Jeśli ktoś nigdy nie grał w gierki FromSoftware to może mieć po prostu #!$%@?. Mnie samemu ciężko było na początku blokować to wszystko, ale po paru godzinach to miód dla mych uszu.

Więc w skrócie, tak Sekiro jest najtrudniejszą grą. A co od Elden Ring - Też bardzo przyjemnie się grało otwarty świat itp - Najwięcej się #!$%@?łem z Melania, Jest najłatwiejszą grą bardzo nastawiona na nowych graczy - multum ułatwień itp.

Skromna TOP lista
  • Odpowiedz
@Dwuteownik_ceownik: Jeszcze zmienisz zdanie z tym "trudny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowi


@Artorias_x11: Podejrzewam, że zmienię, aczkolwiek gra się bardzo ułatwiła gdy skończyłem long-arm giraffe i mimo tego, że nie przeszedłem (jeszcze) genichiro to parę rzeczy "wskoczyło" na swoje miejsce i kawałki gry są bardzo przyjemnie, typu papier-kamien-nożyce ( pomijajac to, że czasem się mylę w typowaniu czy kamień, czy papier, czy jednak nożyce
  • Odpowiedz
@pablosik: Wstajesz o 5, idziesz do pracy wracasz - gotujesz, ćwiczysz, resztę dnia sobie grasz, nie rozumiem. Jak ktoś w dzisiejszych czasach mówi, że nie ma czasu. To chyba śpi po 12 godzin dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz